Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: LucasArts
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 17.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition

  • Core 2 Duo 2.8 GHz,
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 9800 GT lub lepsza),
  • 2 GB RAM,
  • 24 GB HDD,


Opis - Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition
­Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition Game to obowiązkowa pozycja nie tylko dla fanów Gwiezdnych Wojen, ale i graczy lubiących popykać w dobrą gierkę akcji, która nie nudzi się zbyt szybko, a do tego pozwala na wiele godzin rozgrywki na wysokim poziomie. Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition na PC to tytuł na który gracze musieli czekać, aż rok, gdyż tyle zajęła jego konwersja na PCty. Na szczęście tak długi okres oczekiwania został zrekompensowany graczom masą ulepszeń i dodatków, do których uzyskują oni dostęp po download Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition. Wersja konsolowa wciąż cieszy się ogromną popularnością i dlatego zdecydowano się również wydać Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition na PS3, oraz Xbox 360. Niestety posiadacze innych konsol są skazani na wersję bez dodatkowych misji i innych bonusów, która ukazała się rok temu. Brak Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition na PS2, PSP, czy Wii nie powinien jednak martwić zbytnio graczy, gdyż wersja PCtowa nie jest niczym nowym, jak rozbudowaną wersją tytułu znanego już z 2008 roku. Szkoda tylko, że nie zdecydowano się na wydanie demo Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition, które mogłoby zachęcić, posiadaczy podstawowego wydania do zakupu jego uzupełnionej wersji, ale do tego powinien wystarczyć Wam ten opis.

Jeśli chodzi o fabułę i model rozgrywki Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition Games to nie różni się on praktycznie niczym od podstawowego wydania z 2008 roku i dlatego nie ma sensu się nad nimi rozwodzić dłużej. Jeśli ktoś jest tym jednak zainteresowany to zapraszamy do opisu podstawowej wersji gry, a więc Star Wars: The Force Unleashed, który możecie znaleźć w naszym serwisie. Skupmy się więc tylko na zmianach, których jest całkiem sporo. Przede wszystkim w grze dostępne są nowe poziomy, których zabrakło we wcześniejszej edycji. Dodatkowe misje przenoszą graczy m.in. na planetę Coruscant, Tatooine, oraz do świątyni rycerzy Jedi. Oprócz tego w grze pojawiają się nowe itemy, a także stroje, dzięki czemu gra nie jest zbyt wtórna. Niestety na razie nie wiadomo czy zostanie wydane Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition po polsku. Dystrybutorem gry w naszym kraju jest Licomp Empik Multimedia i miejmy nadzieję, że udostępni on Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition pl.

Gra ta odznacza się dość wysokim poziomem trudności, ale na szczęście dostępne są cheats Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition, które pozwalają na ułatwienie sobie rozgrywki, oraz odblokowanie masy bonusów. Szkoda, że Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition nie jest za free, ale podsumowując za taką grę warto wydać każde pieniądze, nawet jak nie jest się fanem Gwiezdnych Wojen.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition

dodał: ~niki , 15.04.2010

nigdzie nieumiesz czytać na górze jest napisane[TYLKO OPIS GRY] ROZUMISZ

dodał: ~tui , 14.04.2010

gdzie tu pisze pbierz?\n

dodał: ~fansw , 29.11.2009

super