Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Splinter Cell 6

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Ubisoft
Data dodania: 26.01.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Splinter Cell 6

Splinter Cell 6 to gra, o której możemy powiedzieć, że jeszcze praktycznie nic nie wiemy, choć pojawiło się na jej temat kilka przecieków. Pozwalają one na stwierdzenie, że dalsze przygody Sama Fishera ujrzą światło dzienne. Co więcej, dzięki wywiadowi, jaki udzielił Patrcik Redding z Ubisoftu jednemu z branżowych portali, wiemy również, że pojawią się całkiem nowe elementy rozgrywki, zwłaszcza jeśli chodzi o możliwości protagonisty. Przy produkcji Conviction zaniechano bowiem z różnych przyczyn z wielu pomysłów, które znacznie uatrakcyjniłyby zabawę.

Jednym z nich jest chwytanie przeciwnika. Fisher będzie mógł zaczaić się w ciemnościach, pochwycić przechodzącą osobę i wciągnąć do pomieszczenia. Inna rzecz to możliwość przenoszenia ogłuszonych czy też zabitych wrogów. Mają także pojawić się rzeczy znane z konsolowej gry Unchatred 2. Nie wiadomo jednak jeszcze, kiedy wyjdzie nowy Splinter Cell. Ba, nie wiadomo nawet, czy powstała już fabuła tej części odsłony serii. Dlatego też fanom gier składankowych pozostaje tylko cierpliwe czekanie na kolejne wieści na temat tego tytułu.

Wątpliwe jest jednak, aby premiera Splinter Cell 6 miała mieć miejsce w 2011 roku, dlatego nie ma się jej co za szybko spodziewać.  Fanom serii pozostaje więc Conviction oraz oczywiście poprzednie odsłony. Dodajmy, że wersje demo niektórych z nich znajdują się na stronach naszego portalu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Splinter Cell 6