Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spec Ops: The Line

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Yager Development
Data dodania: 04.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Spec Ops: The Line

wkrótce
Opis - Spec Ops: The Line
Spec Ops to znana i lubiana seria taktycznych strzelanin, która jednak została przerwana dobrą dekadę temu. Dziś, dzięki studiu Yager możemy mówić o jej reanimacji, której pierwszym krokiem będzie nowy tytuł – Spec Ops: The line.

Już na początku tej zapowiedzi należy stwierdzić, że nie będzie to kolejna skradankowo-taktyczna gra, a raczej pełen akcji, typowo arcade'owy shooter, co z jednej strony ma stanowić powiew świeżości w serii, z drugiej zaś zachęcić większą ilość osób do kupna gry. Jedną z zalet gry ma być jej niebywale ładna oprawa wizualna, za którą odpowiadać będzie silnik Unreal 3, odpowiednio zmodyfikowany i upiększony. Osadzenie akcji w Dubaju, który znajduje się po olbrzymim kataklizmie również może przysporzyć tytułowi sporą rzeszę fanów. Czegoś takiego bowiem jeszcze nie oglądaliśmy.

Z jednej strony spieczona słońcem ziemia, z drugiej tumany piasku, unoszące się w niemal każdej lokacji. Na domiar złego wokół wszystko wygląda jakby żywcem wyjęte z Fallouta – zniszczone autostrady, zburzone budynki, tak, klimat będzie zdecydowanie mocną stroną tego produktu.

Jak mówią sami producenci, przy tworzeniu linii fabularnej Spec Ops: The line, opierali się w głównej mierze na powieści Joshepa Conrada pt. „Jądro Ciemności”. Wcielamy się w postać kapitana Martina Walkera, który wraz ze swoim oddziałem zostaje wysłany do, wspomnianego wcześniej miasta, by odszukać, uznawanego za martwego pułkownika. Tym razem jednak jest to akcja poniekąd samodzielna, bowiem żołnierze nie posiadają żadnego wsparcia ze strony rządu czy innych organizacji militarnych.

Do zwiedzenia otrzymamy co najmniej kilkadziesiąt poziomów, oczywiście odpowiednio zróżnicowanych, podczas przemierzania których dowiemy się, że Dubaj skrywa o wiele więcej tajemnic niż mogliśmy wcześniej przypuszczać. Gra będzie typową strzelaniną TPP, z elementami zaczerpniętymi nieco z tytułów, takich jak Gears of War (systemy osłon, kooperacja itd.). Twórcy obiecują również rozbudowane AI przeciwników, którzy będą stale reagować na nasze poczynania, biorąc również pod uwagę warunki atmosferyczne, takie jak np. niszczycielska burza piaskowa.

Premiera już w drugim kwartale 2012 roku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Spec Ops: The Line