Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Soldier of Fortune: Payback

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Cauldron
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 10.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Soldier of Fortune: Payback

Pentium 4 2.4 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 5200 lub lepsza), 3.3 GB HDD
Opis - Soldier of Fortune: Payback

Soldier of Fortune: Payback to dynamiczna gra akcji, która jest trzecią częścią cyklu Soldier of Fortune. W tej odsłonie wcielamy się w Thomasa Masona, który otrzymuje ważną misję – musi powstrzymać terrorystów dążących do wywołania wojny światowej. Oczywiście nie będzie to łatwe zadanie – aby tego dokonać odwiedzimy wiele miejsc rozrzuconych po całej kuli ziemskiej. Niestety, nie jest możliwy download Soldier of Fortune w wersji demo, który pozwoliłby Ci przetestować ten tytuł przed zakupem.

Jeśli jesteś ciekaw, jak prezentuje się gameplay Soldier of Fortune, mamy na naszych stronach dwa materiały wideo z gry.  Jeden to oficjalny trailer Soldier of Fortune , drugi zaś to filmik pokazujący przebieg rozgrywki. Jak zobaczysz na nich, podczas zmagań z terrorystami przyjdzie Ci przemierzać różne lokacje.  W Soldier of Fortune: Payback odwiedzisz najniebezpieczniejsze rejony świata – od Afryki po Amerykę Południową. Twórcy gry postawili na grywalność, dlatego mamy tu dość duża interakcje z otoczeniem i bardzo rozwinięty model zniszczeń. Jeśli chodzi o samą eksterminację przeciwników, to odczuwają oni obrażenia w zależności od użytej broni. Tych zaś jest kilkadziesiąt – mamy tu różnego  rodzaju karabiny, wyrzutnie rakiet, pistolety, a nawet bronie prototypowe! Tym bardziej szkoda, że nie wersji demonstracyjnej Soldier of Fortune za free do ściągnięcia. Oprócz kampanii dla jednego gracza, tytuł ten oferuje tryb multiplayer. Możesz w nim zmierzyć się z innymi żywymi graczami, a co ważne – multiplayer posiada mapy nie występujące w grze singlowej.

Mamy do pobrania grafiki z Soldier of Fortune. Znajdują się one w galerii przy tym opisie. Jeśli chcesz, pobierz te obrazki z Soldier of Fortune za darmo i przyozdób nimi swój pulpit. Tytuł ten ukazał się na kilka platform – możesz więc zagrać w Soldier of Fortune na Playstation 3, istnieje także konwersja Soldier of Fortune na Xbox 360. Oczywiście nie brak także wersji Soldier of Fortune na PC. Niestety, nie wydano Soldier of Fortune na PS2 ani PSP, dlatego też na tych konsolach nie będziesz mieć okazji ratowania świata.

Jeśli zdecydujesz się na nabycie wersji komputerowej, potrzebny Ci będzie patch Soldier of Fortune. Jest on dostępny na naszych stronach bez żadnych opłat. Dokładny opis wprowadzanych przez niego poprawek znajduje się na osobnej stronie naszego portalu. Dodatkowo znajdziesz u nas za free kody Soldier of Fortune. Z pewnością przydadzą Ci się do zabawy.

Niestety, nie ma wydania Soldier of Fortune po polsku. Nic też nie wskazuje na to, aby miała ukazać się wersja Soldier of Fortune pl. Jeśli nie znasz języka angielskiego, rozejrzyj się w sieci, czy gdzieś nie znajduje się spolszczenie Soldier of Fortune. Gdy takowe znajdziesz, pobierz łatkę polonizującą Soldier of Fortune – z pewnością będzie ona dostępna bez żadnych opłat.  

Jeśli jesteś miłośnikiem gier akcji, obejrzyj filmiki wideo z Soldier of Fortune i zobacz, jak spodoba Ci się ten tytuł. Jeśli uznasz, że wygląda atrakcyjnie, zakup go – nie jest możliwy free download Soldier of Fortune. Z pewnością nie będziesz rozczarowany zarówno dynamiką zabawy, jak też i realizmem rozgrywki.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Soldier of Fortune: Payback