Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Soldier Front

Kategoria: Gry akcji
Producent: NHN Usa
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.05.2009
Rozmiar: 321 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 1933

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Soldier Front

Pentium III 833MHz GeForce3 64MB RAM 256 MB
Opis - Soldier Front

Pobierz darmowego klienta dynamiczne­j gry akcji Soldier Front! Soldier Front to gra akcji widziana z perspektywy pierwszej osoby. Wcielasz się tu we wkraczającego na pole walki komandosa. W zależności od wybranej przez Ciebie formacji (SEAL, Delta Force, UTD, SAS) ma on inne sta­tystyki i ekwipunek. Pobierz darmowego klienta gry i rzuć się w wir akcji. Czeka Cię walka w Chinach, Rosji, Meksyku, Korei, Szkocji i wielu innych państwach. Do dyspozycji otrzymujesz pokaźny arsenał karabinów, pistoletów i broni snajperskich. W grze zastosowano ciekawy system zbierania punktów, które można zamienić na nowe bronie.

­

­ ­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Soldier Front