Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Soldat 1.4.2

Kategoria: Gry akcji
Producent: Michał Marcinkowski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.03.2009
Rozmiar: 13,5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2419

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Soldat

- Procesor 333mhz
- Akcelerator obsługujacy Direct3D
- Karta graficzna kompatybilna z DirectX 8.1
- 32 MB RAM
- Trochę MB miejsca na dysku
- Microsoft DirectX 8.1
Opis - Soldat

Soldat już teraz całkowicie za darmo na pobierz .pl

Soldat to gra czerpiąca najlepsze cechy z gier takich jak Liero, Worms, Quake i Counter-Strike. Jest to multiplayerowa strzelanina z szybką akcją i hektolitrami krwi, rozgrywająca sie na dwuwymiarowych arenach. Kilkunastu graczy może nawalać śie miedzy sobą korzystając z arsenału współczesnej broni bojowej.

Soldat - ściągnij za darmo - daje nam możliwość wyboru 7 rodzai gry:

1. Deathmatch: Walka każdy z każdym oto kto zabije najwięcej. W punktacji liczy się tylko ubicie przeciwnika.

2. Pointmatch: To samo co Deathmatch tylko walka odbywa sie na punkty. W grze występuje żółta flaga za trzymanie której dostajesz dwa razy więcej punktów za zabicie. Możliwe są tez punkty za multikills. Za zabicie dwóch gości po kolei dostajesz dwa razy więcej punktów, za trzech cztery razy więcej itd. Np. za trzymanie flagi i zabicie po kolei 6 ludzi dostaniesz 64 punkty!

3. Rambomatch: Gra w stylu Rambo - First Blood. Na planszy znajduje się luk Johna Rambo. Ten kto weźmie ta potężną broń zyskuje niezwykła moc regeneracji zdrowia. Reszta graczy powinna urządzić polowanie na jego łuk, ponieważ punkty za zabicie zdobywa tylko Rambo.

4. Teammatch: Na arenie mogą znajdować się cztery drużyny (Alpha Team, Beta Team, Charlie Team, Delta Team). Każda walczy przeciwko sobie. Wygrywa drużyna, która w sumie zdobędzie największą liczbę zabójstw.

5. Capture the Flag: Dwie drużyny (Alpha Team i Beta Team) walczą przeciwko sobie. Punkty zdobywa się za wykradniecie flagi z bazy przeciwnika i dostarczenie jej do swojej bazy z flaga.

6. Infiltration: Gra polega na tym, ze wśród dwóch drużyn (Alpha Team i Beta Team) niebieska ma bazę i czarna flagę, której muszą bronic. Zadaniem czerwonej drużyny jest wykradniecie flagi niebieskim i zaniesienie jej do flagi białej, która zwykle znajduje się przy starcie czerwonych.

7. Hold the flag: Dwie drużyny (Alpha Team i Beta) walczą o żółtż flagę. Drużyna która jest w posiadaniu flagi dostaje punkty co parę sekund

Broń wybiera się klawiszami numerycznymi 1-9 przy starcie lub podczas oczekiwania na ponowne narodzenie po pojawieniu się menu. Można także porzucić broń i podnieść zdobyczną. Możliwe jest noszenie dwóch broni (jedna w ręce, druga na plecach). Na planszy znajdują się również bonusy do zbierania takie jak: kamizelka kuloodporna, granat, granat odłamkowy.

Soldat -download za darmo- jest jedną z najlepszych, najbardziej wciągających i grywalnych gier militarnych jakie ukazały się w historii PC'a. W grze poza inteligentnymi botami możesz także zmagać się ze swoimi znajomymi na polu bitwy dzięki trybowi multiplayer. Do wyboru będziesz miał wiele broni, miedzy innymi Barrete, MP5, M249 Minimi, Ak-74, XM214 Minigun. Ściągnij grę już teraz przez darmowy download i sprawdź czy podany wyżej arsenał broni ci odpowiada. Środowisko walki oparte jest na prawach fizyki, co sprawia, że gra jest bardzo realistyczna.

Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i pobierz całkowicie za darmo download -free!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Soldat

dodał: ~Max , 18.10.2010

troche jak litel big planet

dodał: ~tomekk , 30.03.2010

super gra

dodał: ~seba , 16.02.2010

ej nie moge pobrac soldata