Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Soldat

Kategoria: Gry akcji
Producent: Michał Marcinkowski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.03.2010
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 743

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Soldat

Pentium 2 333 MHz, 32 MB RAM, karta graficzna 8 MB
Opis - Soldat

Soldat to jedna z nielicznych polskich, niskobudżetowych gier akcji, która zyskała ogromną popularność nie tylko w naszym kraju, ale i poza jego granicami. Jest to bardzo wciągająca strzelanka, która czerpie wszystko co najlepsze z takich hitów jak Worms, czy Counter Strike, oprawiając to w prostą, ale dzięki temu klimatyczną grafikę 2D. Gra Soldat została stworzona w 2001 roku przez Michała Marcinkowskiego i od tego czasu święci triumfy, zrzeszając mnóstwo fanów, w najróżniejszych ligach. Oprócz rozgrywki online w Soldat, możliwa jest też gra w trybie dla pojedynczego gracza, jednak to właśnie multiplayer przyciąga graczy do tego tytułu. Pełna wersja Soldat pozwala m.in. na korzystanie z wbudowanego odtwarzacza MP3, oraz wyeliminowanie okien przypominających o rejestracji. Oczywiście Soldat w full version nie jest freeware i aby z niego korzystać trzeba dokonać płatnej rejestracji, która kosztuje zaledwie ok. 25zł. Na szczęście darmowy Soldat w wersji podstawowej nie zawiera tylko kilku, z mniej znaczących elementów wersji płatnej, dlatego śmiało można korzystać z jego możliwości. Download Soldat za free w wersji próbnej możecie znaleźć oczywiście w naszym serwisie.


Wracając jednak do samej gry, to oferuje ona graczom ponad 7 różnych trybów rozgrywki, takich jak m.in. Deathmatch, gdzie gramy w pojedynkę i eliminujemy wszystko co stanie nam na drodze zyskując za to punkty; Teammatch, gdzie wszystko jest podobne, tyle, że gramy w czteroosobowej drużynie; czy choćby Capture The Flag, gdzie zadaniem graczy jest wykraść flagę z bazy rywali i przetransportować ją do swojej. W wersji podstawowej mamy około 70 map, jednak dzięki zasobom sieci możemy tą liczbę zwiększyć nawet do kilku tysięcy. W Soldat do pobrania poniżej korzystamy z około 20 współczesnych broni, które różnią się siłą rażenia i szybkością działania. W Internecie można znaleźć masę serwisów o grze, zrzeszających tysiące fanów, którzy bardzo często tworzą własne Ligii, w których rozgrywają misje. Grafika 2D w zupełności zaspokaja potrzeby graczy i miejmy nadzieję, że w przyszłości nie podzieli losu choćby Worms i nie przejdzie do 3D bądź wersji flash Soldat. Oczywiście możliwa jest gra w Soldat po polsku, co może ułatwić poruszanie się po menu gry i kontakt ze znajomymi. Soldat pl doskonale nadaje się na długie i nudne wieczory, które można spędzić na walce z rywalami przed ekranem komputera. W sieci oprócz wspomnianych map i patchy, można znaleźć również kody do Soldat, które mogą przydać się w trudnych chwilach. Na szczęście Soldat cheats nie są aktywne w trybie multiplayer, także możemy być pewni, że rozgrywane turnieje będą sprawiedliwe. Na naszej stronie w dodatkach do gry, możecie znaleźć patch i edytor map do Soldat za free, dzięki czemu będziecie mogli również sami kreować wirtualną rzeczywistość tej gry.


Soldat game to bezwątpienia jedna z najlepszych gier tego typu, stworzonych przez Polaka. Patrząc na nią przypominają się stare czasy, gdy nie piękna grafika ale grywalność była najważniejsza. Download Soldat zajmuje bardzo mało czasu, gdyż gierka ma około 2MB. Pobierz więc Soldat i zagraj w tą znakomitą dwuwymiarową i wieloosobową grę akcji, która na pewno przykuje Cię do ekranu komputera na długo.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Soldat