Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Solaris Assault Tech

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: mekTk
Data dodania: 23.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Solaris Assault Tech
Solaris Assault Tech to gra sieciowa, która ukaże się w 2011 roku i powinna zainteresować wszystkich miłośników wielkich, poruszających się na dwóch nogach machin bojowych – czyli mechów.  Tytuł ten będzie pokazywał ich walki na arenie osadzonej na planecie Soalris VII. Jest to zarazem luźna, wirtualna adaptacja gry figurowej BattleMech, Czego więc można się spodziewać?

Solą Solaris Assault Tech będzie oczywiście sterowanie wielkim robotem na arenie. Twórcy gry – ludzie ze studia MekTek – zapowiadają co najmniej pięć olbrzymich aren. Każda z nich będzie całkowicie odmienna od pozostałych – na przykład na jednej będzie można spodziewać się lodu, na innej wejdziemy do systemu tuneli, zaś jeszcze inna to po prostu gigantyczna fabryka. Należy więc stosować taktykę odpowiednią do danego pola walki. Wchodząc do gry będzie można wybrać jedną z pięciu frakcji, po której stronie staniemy. Ile będziemy mieć rodzajów maszyn bojowych do wyboru oraz jakie będzie ich uzbrojenie, tego niestety jeszcze nie wiadomo. Nie ma także póki co ani jednej grafiki prezentującej świat mechanicznych walki. Warto też zauważyć, że data premiery nie została dokładnie określona, więc nie można ze stuprocentową pewnością stwierdzić, że pozycja ta ukaże się w 2011 roku. Jednak Solaris Assault Tech tworzone jest przez studio, którego pracownicy doskonale znają świat BattleMecha, więc możemy być pewni, że wszystkie roboty bojowe zostaną doskonale odwzorowane, a graczy czeka mnóstwo godzin dobrej zabawy.

Dlatego też z niecierpliwością czekamy na zapowiedziany na Xbox 360 i PC Solaris Assault Tech.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Solaris Assault Tech