Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SOL: Exodus

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Seamless Entertainment
Data dodania: 29.08.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - SOL: Exodus

Wkrótce
Opis - SOL: Exodus
Na pewno znacie studio o nazwie Seamless Entertainment, znane z niejednej dobrej produkcji. Tym razem producenci postawili sobie za zadanie stworzenie gry, która na nowo rozświetli gatunek space combat. Oto SOL: Exodus.

W skrócie gierka ma nawiązywać do tytułów takich jak: Freespace czy X-Wing, więc możemy być pewni, że otrzymamy do rąk produkt skupiony wokół strzelania, strzelania i jeszcze raz strzelania. Fani symulatorów mogą więc spokojnie przestać czytać ten tekst w tym momencie bowiem nie znajdą tu żadnej informacji, która ich zainteresuje. W SOL: Exodus istotą będą wielkie, często naprawdę chaotyczne bitwy, w którym duże znaczenie będzie miała szybkość naszego statku, jego uzbrojenie oraz sposób manewrowania.  

Producenci kładą duży nacisk przede wszystkim na oprawę audio-wizualną, ale również fabuła może okazać się dosyć interesująca. Ta opowie historię, w której po powrocie z długiej misji zastaniemy kompletnie zniszczoną flotę oraz garstkę pilotów, wśród których będzie nam dane walczyć o przyszłość ludzkości, jak również jeden, większy statek-matkę (capital ship). Brzmi to trochę banalnie, nie mniej jednak w tego typu tytule może sprawdzić się idealnie.

Ciekawostkę stanowi fakt, że nie uświadczymy w grze żadnych laserów i innych świecidełek. Podstawową broń mają stanowić jedynie działa balistyczne, co w moim przekonaniu jest naprawdę fajnym rozwiązaniem. Oczywiście fabuła będzie tu absolutnie liniowa, misje będziemy wykonywać jedna po drugiej wedle ściśle ustalonego schematu. W każdej z nich wspomagać nas będzie, wspomniany wyżej statek-matka, w którym będziemy mogli nie tylko uzupełnić uzbrojenie, ale również dokonywać wszelkich modyfikacji.

Nie przewidywane jest żadne zarządzanie różnego rodzaju surowcami znalezionymi w grze, czy też znaczące modyfikacje statku dioda po diodzie. Najprawdopodobniej nie uświadczymy nawet energetycznych osłon, charakterystycznych dla gatunku tego typu shooterów. Czy taka gra może w dzisiejszym świecie kogoś zainteresować? Cóż, czas pokaże. Premiera na przełomie 2011/2012 roku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: SOL: Exodus