Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sniper: Ghost Warrior

Kategoria: Gry akcji
Producent: City Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.06.2010
Rozmiar: 1.36 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 9545

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Sniper: Ghost Warrior

Procesor: 3,2 GHz

RAM: 1 GB

Karta grafiki z 256 MB pamięci (nVidia GeForce 6800 lub wydajniejsza)

Ilość miejsca na dysku: 6 GB

Opis - Sniper: Ghost Warrior

Sniper: Ghost Warrior jest jedną z wielu gier akcji, które rzucają nas w sam środek konfliktu zbrojnego. Ma on miejsce w fikcyjnym kraju, nad którym władzę przejmuje wojsko. W reakcji na to, na miejsce zostaje przysłany nasz oddział, z zadaniem zneutralizowania zagrożenia.

Fabuła jest więc typowa, podobną historię można było poznać już wielokrotnie. Tym co odróżnia jednak grę Sniper: Ghost Warrior od konkurentów jest to, że wcielamy się w snajpera. Wszystkie wydarzenia obserwujemy więc oczami cichego zabójcy, który musi likwidować konkretnych przeciwników, dbając jednocześnie o to by nie zostać zauważonym. Snajper nie jest jednak jedyną grywalną postacią. W kilku zadaniach, zdarzy się nam wcielić również w żołnierza, należącego do oddziałów szturmowych.

Misje, które są nam zlecane zaprojektowano tak by dało się je wykonać na kilka sposobów. Dodatkowo stawiają one przed nami zróżnicowane cele, których realizacja wymaga stosowania wielu taktyk. Ważna więc, okaże się umiejętność adaptacji do konkretnych warunków, w których przyjdzie nam działać. W Sniper: Ghost Warrior ogromny nacisk położono na realizm rozgrywki. Dlatego też musimy zwracać szczególną uwagę na detale, takie jak kierunek wiatru czy zmęczenie naszego bohatera, gdyż nawet one mogą przesądzić o ostatecznym powodzeniu misji lub porażce. Oprawa graficzna tego tytułu nie pozostawia wiele do życzenia, dżungla, w której spędzamy większość czasu, prezentuje się niezwykle realistycznie, podobnie jest z modelami napotykanych postaci.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sniper: Ghost Warrior

dodał: ~A ale urwał ale to było dobre1 , 22.10.2011

extra gra widziałem ale nie chce mi sie pobrać wiecie co robić?

dodał: ~~AleUrwal~~ , 05.10.2010

Fajnee :D\nPrzeszedłem całą grę ;D

dodał: ~~~PAN FAN~~ , 05.07.2010

a mam takiego kompa że jak coś zmini malizuje to wy wszystkim mi robi błedy

dodał: ~~~PAN FAN~~ , 05.07.2010

przzepraszam za błędy bo mniałem odpalone splinter cell double agent

dodał: ~~~PAN FAN~~ , 05.07.2010

City Interactive.\nPo zakupie waszej gry na PC \nzdałem sobie swiadomoćś że\nzakupiłem wysoko budżetowął\nprodukcję .\nJednakżę system krycia sie nawala\nwady tej gry to :naboje rywali przestrzeliwują przez sciany ,\nniska intyligęcja przeciwników \na zalety to : piękna grafika i\nwspałe przerywniki filmowe.\n\nOCENA\n\ngrafika 9/10\n\ndzwięk 7/10\n\ngrywalność 9/10\n\nogółem 8 i pół/10

dodał: ~Ameniloss , 25.06.2010

Bardzo bym prosil o podanie (jezeli jest) linku do spolszczenia tej gry :D Z gory dzieki.