Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sniper

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: 1C Company
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 18.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Sniper

Wymagania już wkrótce.
Opis - Sniper
Planowana wyłącznie na PC gra Sniper (Snajper) to tytuł, w którym będziemy mieli okazję do wcielenia się w Wasilija Zajcewa. Był to snajper,  który zdziesiątkował żołnierzy Trzeciej rzeszy podczas bitwy o Stalingrad. Niestety, premiera gry Sniper (Snajper) została przesunięta na nieznany termin, mamy jednak garść informacji na temat tego tytułu.

Gameplay gry Sniper (Snajper) to dynamiczna gra akcji, w której naszym zadaniem jest wykonywanie misji mających zaszkodzić wrogom. Mamy tu takie cele jak podkładanie bomb, chwytanie jeńców, eliminacja postaci i wiele, wiele innych. Niestety, nie jest możliwy download gry Sniper (Snajper) w wersji demo, dzięki której mógłbyś przetestować możliwości tego tytułu. Nie ukazał się jak dotąd nawet jeden screen ze Sniper (Snajper). Cóż, wypada tylko zaczekać.

A choć nie ukazał się także żaden trailer Sniper (Snajper), wiadomo już, że w grze będziemy mieć realistyczne odwzorowanie warunków pola walki w Stalingradzie – od broni zaczynając, na układ architektonicznym ówczesnego miasta kończąc. Walki toczyć się będą zarówno na otwartej przestrzeni, jak i w zrujnowanych budynkach. Miejmy nadzieję, że zostanie opublikowana oficjalna galeria Sniper (Snajper), dzięki której zapoznamy się z możliwościami silnika graficznego tej produkcji.

Nie wiadomo jednak, czy ukaże się Sniper (Snajper) po polsku. Jak dotąd żaden wydawca nie wyraził zainteresowania edycją Sniper (Snajper) pl. Cóż, być może zmieni się to, gdy zostanie ustalona data premiery tej gry. Jeśli nie, zawsze można mieć nadzieję, że ktoś opublikuje za darmo spolszczenie Sniper (Snajper). A co się tyczy materiałów ze Sniper (Snajper) za free – jeśli tylko jakieś zostaną zaprezentowane, bądź pewien, że znajdziesz je na naszych stronach. Zaglądaj więc często na nasze strony i jeśli tylko znajdziesz coś interesującego z gry Sniper (Snajper) – pobierz to.

Nie podano jeszcze, jakie będą wymagania gry Sniper (Snajper). Nie wiadomo także, czy będzie tryb zabawy wieloosobowej. Miejmy nadzieję, że tytuł ten wyjdzie dopracowany po każdym względem i nie ukaże się żaden patch Sniper (Snajper). Jak wspomniano, zaplanowano wydanie tego tytułu tylko w wersji komputerowej. Nie będzie więc możliwości pogrania w Sniper (Snajper) na Xbox 360, nie jest planowana także edycja Sniper (Snajper) na PS3.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sniper

dodał: ~SPOKO , 22.03.2014

SOPKO\n

dodał: ~ok , 19.01.2014

spoko

dodał: ~ok , 18.10.2013

ok\n

dodał: ~ok , 18.10.2013

ok\n

dodał: ~ok , 18.10.2013

ok\n

dodał: ~super , 12.04.2013

fajny gra

dodał: ~gites , 23.02.2013

fajna grafika

dodał: ~fc , 05.01.2011

spoko

dodał: ~dddd , 25.12.2010

fajna

dodał: ~fgh , 24.06.2010

moja siostra umi tu sciągać\n

dodał: slawekpilch18 , 28.04.2010

no mi tez cos jest nie tak\n

dodał: spat792 , 21.03.2010

lol kiedy daje pobieranie to co kilka sekund mam odświerzenie i pobieranie sie nie włancza o co chodzi???