Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Six Days In Fallujah

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Atomic Games
Data dodania: 23.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Six Days In Fallujah
Six Days In Fallujah to tytuł, który z pewnością spodoba się miłośnikom shooterów w stylu Call of Duty czy Battlefield. Jak sama nazwa wskazuje, przenosimy się tu do współczesnego teatru wojny, a konkretnie do Faludży. Graczowi przyjdzie wziąć udział w bitwie o miasto jako członek czteroosobowego oddziału Marines. Produkcja ta ma odwzorowywać realistycznie zachowanie żołnierzy i ich wrogów na polu walki, jednak efekty prac Atomic Games poznamy dopiero w 2012 roku. A czy wydanie Six Days In Fallujah poprzedzi demo? Tego póki co nie wiadomo. Pewne jest jednak, że bitwa zostanie oddana realistycznie. W celu zachowania prawdy wykorzystano podczas produkcji wspomnienia i wywiady uczestników prawdziwej walki.

Podobnie realistyczne ma być odwzorowana fizyka rozgrywki. A jako że interakcja z otoczeniem będzie spora, dobrze wiedzieć, że położono tu nacisk na ten element. Co ciekawe, tytuł ten miał ukazać się pierwotnie pod koniec 2010 roku, jednak wydawca – firma Konami – wycofała się z niego. Aktualnie gra jest już ukończona, jednak jej wydawca wciąż nieznany. Dopiero w momencie jego pojawienia się powinniśmy poznać dokładną datę premiery tej ciekawie zapowiadającej się gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Six Days In Fallujah