Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Singularity

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Raven Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 13.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Singularity

Core 2 Duo 2.8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Singularity
Singularity game to produkcja studia Raven Software, która zapowiada się dość ciekawie. Gra ukazałą się w lecie 2010 roku. Gra Singularity sięga korzeniami do czasów Zimnej Wojny, kiedy to pracujący w tajnym laboratorium radzieccy uczeni odkryli silnie radioaktywny pierwiastek. Nazwali go „einsteinum” i chcieli wykorzystać jako nowy rodzaj energii, jednak pierwsze próby użycia go zakończyły się tragicznie. Czasoprzestrzeń wokół miejsca eksperymentu została zakrzywiona, zaś rząd ZSRR utajnił wszystkie informacje o pierwiastku i katastrofie…

Akcja Singularity the game rozpoczyna się współcześnie. Amerykański pilot na skutek wypadku rozbija się w zakazanej strefie. Aby przeżyć, musi odnaleźć drogę ewakuacji. Dzięki urządzeniu Time Device Machine będzie mógł manipulować czasem i przestrzenią – gameplay Singularity nie jest standardowym shooterem. Dzięki niezwykłym zdolnościom dawanym bohaterowi przez TDM możemy postarzyć wroga, cofnąć się w czasie, a nawet ciskać ciężkimi przedmiotami. Nieco możliwości gry ukazuje trailer Singularity dostępny na naszych stronach. Mamy także filmik prosto z gry. Demo Singularity nie pojawiło się niestety przed premierą. Jeśli chcesz, pobierz grafiki Singularity znajdujące się w galerii przy tym opisie. Świetnie nadają się na tapety w klimatach science-fiction. Oczywiście download grafik Singularity jest darmowy. Warto też zauważyć, że za oprawę wizualną i mechanikę gry odpowiada silnik Unreal Engine 3, który sprawdził się już w dziesiątkach świetnych produkcji. Możemy być zatem pewni o świetne wrażenia, co zresztą potwierdzają udostępnione materiały wideo z gry – przypominamy, są na na naszych stronach.

Singularity po polsku miało swoją premiera 25 Czerwca 2010 roku. Co się tyczy wersji PC Singularity, wymagania sprzętowe możesz znaleźć nad opisem gry. Możemy co ważne używać Singularity na Windows 7 i Vista. Posiadacze konsol mogą pograć w Singularity na PS3, nie zabrakło także wydania Singularity na Xbox 360. Gdyby nie manipulowanie czasem, Singularity byłoby zwykłą strzelanką, ale czy twórcom udało się wyważyć gameplay Singularity pomiędzy strzelaniem a korzystaniem z Time Device Machine?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Singularity

dodał: goliat , 01.05.2012

to jest świetne\n