Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Silent Hill: Homecoming

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Double Helix
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Silent Hill: Homecoming

  • Procesor: Pentium 4 3.2 GHz
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 10 GB
Opis - Silent Hill: Homecoming

Silent Hill: Homecoming to najnowsza odsłona prawdopodobnie najpopularniejszej n­a świecie serii surivival horrorów, których akcja niezmiennie toczy się na motywie ucieczki przed zastępami  krwiożerczych zombie, wydarzenia zaś i bohaterowie powracają do miasteczka Silent Hill. Generalnie mamy do czynienia z doskonałą grą akcji, rozgrywaną z perspektywy trzeciej osoby, zabawa jest niezwykle brutalna, w połączeniu z doskonałą – realistyczną grafiką spowodowało to, że tytuł dostępny jest jedynie dla dorosłych graczy. Atmosfera grozy jest doskonale budowana, gra jest doskonałym horrorem, a uczucie strachu, atmosfera ciągłego zagrożenia przerażenia towarzyszą nam od początku do końca rozgrywki. W grze przyjdzie zmierzyć z znanymi z poprzedniej części przeciwnikami jak równie­ż pojawi się kilka nowych typów potworów min. Schismy czy Siamowie. Arsenał broni jest całkiem pokaźny jak również bohater Aleksa Shepherd dysponuje specjalnymi zachowaniami – ruchami, które może wykorzystać walcząc z potworami. Grafika jest wierną kopią wizualizacji z wersji konsolowych, muzykę do gry skomponował zaś autor ścieżki dźwiękowej do filmowych ekranizacji.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Silent Hill: Homecoming