Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Silent Hill 4: The Room

Kategoria: Gry akcji
Producent: Konami
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.01.2010
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 863

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Silent Hill 4: The Room

Pentium 4 2GHz, 512MB RAM, karta graficzna 64MB (GeForce 3 lub lepsza), 3.7GB miejsca na HDD
Opis - Silent Hill 4: The Room

Silent Hill 4: The Room pl to kolejna część survival horrorów firmy Konami z 2004 r. i jednocześnie ostatnia stworzona przez jej zespół Team Silent. W poprzednich częściach trafialiśmy do okrytego ponurą tajemnicą miasteczka w USA, w którym kilka lat wcześniej spłonęło sześć domów, po czym zaczęło ono stopniowo pustoszeć. Dawniej odbywały się w Silent Hill sądy nad czarownicami. Od tego czasu pojawiają się tam mniej lub bardziej eteryczne potwory, z którymi przyjdzie na nieraz się spotkać. Klimat wszystkich gier z serii oparty jest na stopniowo budowanym strachu i niepokoju, ciągłej niepewności, w której wiele zostaje pozostawione wyobraźni gracza. Demo Silent Hill 4: The Room jest do pobrania z naszej strony. Z kolei posiadacze angielskiej wersji Silent Hill 4: The Room mogą pobrać spolszczenie z sieci (jest ono dostępne w wielu serwisach o Silent Hill 4: The Room za darmo – szukaj „Silent Hill 4: The Room spolszczenie download”, czy „Silent Hill 4: The Room free po polsku”). Także w wersji Silent Hill 4: The Room po polsku wcielasz się w Henry'ego Townshenda, którego nieustannie dręczą koszmary i który nie może wydostać się ze swojego mieszkania (pokój 302). Pewnego dnia odkrywa w łazience dziurę, przez którą może spróbować ucieczki… Aby wczuć się w klimat Silent Hill 4: The Room ściągnij screeny z galerii albo zobacz gameplay na naszej stronie (możesz też znaleźć w sieci Silent Hill 4: The Room trailer).


Gra ma już swoje lata, ale Silent Hill 4: The Room na windows 7 działa bez problemu po zainstalowaniu aktualnych sterowników do karty graficznej. Potrzebne do uruchomienia  silent hill 4 the room wymagania sprzętowe PC to Pentium 4 2GHz, 512MB RAM, karta graficzna 64MB i 3.7GB wolnego miejsca na dysku. Zachęcamy do pobrania Silent Hill 4: The Room demo przy użyciu linka pod tekstem. Jeśli spodoba Ci się Silent Hill 4: The Room pobierz także pozostałe części serii. W Silent Hill 4 możemy wykorzystać kody lub trainery (szczegóły w „dodatkach”). Pamiętaj też, żeby do pełnej wersji Silent Hill 4: The Room ściągnąć patch poprawiający kilka bugów pierwotnej wersji gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Silent Hill 4: The Room