Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shrek Trzeci

Kategoria: Gry akcji
Producent: 7 Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.04.2010
Rozmiar: 304 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4759

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Shrek Trzeci

Pentium III 800 MHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce 4 lub lepsza), 3 GB HDD
Opis - Shrek Trzeci

Gra Shrek Trzeci to pozycja przeznaczona dla wszystkich fanów zielonego ogra – zarówno starszych, jak i młodszych. Jak sam tytuł wskazuje, akcja bazowana jest na trzeciej części. Jesteś ciekaw, jak się prezentuje? Gra Szrek Trzeci ma wersję demo, dzięki której możesz ją przetestować przed ewentualnym zakupem. Nim jednak pobierzesz ją, przeczytaj poniższy opis.

W Shrek the Tird musimy wspomóc ruch oporu zorganizowany przeciwko Księciu z Bajki. Otrzymujemy tu dwadzieścia poziomów, na których pokonujemy rozlicznych przeciwników (w tym bossów), rozwiązujemy zagadki oraz pokonujemy przeszkody. Sterujemy nie tylko tytułowym bohaterem, ale i innymi postaciami – na przykład Fioną. Download Shrek Trzeci w wersji demonstracyjnej pozwoli Ci na przejście całego pierwszego poziomu. Podczas gry w Shrek Trzeci w pełnej wersji zwiedzisz znane z filmu lokacje, jak na przykład Zamek czy miasto. A co ważne – gra Shrek Trzeci wyszła po polsku.. Nie musisz więc znać języka obcego, aby dobrze się bawić. Za wydanie w naszym kraju wersji Shrek Trzeci pl odpowiada LEM.

Jak prezentuje się gameplay gry Shrek Trzeci? Możesz sprawdzić to jeszcze zanim pobierzesz za darmo Shrek Trzeci w wersji demonstracyjnej. Mamy bowiem na naszych stronach materiały wideo ukazujące tą produkcję. Na sąsiedniej stronie znajdziesz trailer Shrek Trzeci, a także nagranie ukazujące jeden z etapów. Shrek Trzeci game ma cieszącą oko oprawę wizualną, nie można także narzekać na dźwięk. Oprócz kampanii singlowej możliwa jest zabawa w jednej z sześciu mini-gier. Możesz więc bawić się z drugą osobą!

Jeśli chcesz, pobierz również grafiki Shrek Trzeci. Znajdują się one w galerii przy tym opisie. Każda grafika pokazująca, jak wygląda gra Shrek Trzeci jest za free do pobrania. Z pewnością przyda się wszystkim miłośnikom tego sympatycznego, choć wielkiego, bohatera.

Gra Shrek Trzeci wyszła na PC. Oprócz tego ukazało się wydanie Shrek Trzeci na Xbox 360, nie zabrakło także edycji Shek Trzeci na PS3. Jeśli chodzi o wersję komputerową, nim pobierzesz demo sprawdź, czy Twój sprzęt spełnia wymagania Shrek Trzeci.

Choć nie istnieją żadne kody do Shrek Trzeci, to w sieci możesz znaleźć Rainer, który znacznie ułatwia rozgrywkę. Oczywiście jest on dostępny za darmo, a znajdziesz go na licznych stronach poświęconych grze i postaci Shreka.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Shrek Trzeci