Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ShellShock 2: Ścieżki krwi

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Rebellion
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.10.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - ShellShock 2: Ścieżki krwi

  • Core 2 Duo 3 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza),
  • Windows XP/Vista
Opis - ShellShock 2: Ścieżki krwi
Blood Trails to gra będąca połączeniem dynamicznego shootera fpp z survival horrorem. Wcielasz się tutaj w młodego szeregowca, który trafia w sam środek piekła wojny w Wietnamie. Różni się ona nieco od tej z rzeczywistości – pojawił się tajemniczy wirus, który zmienia ludzi w agresywne, żywe trupy. Brzmi ciekawie? Niestety, download demo ShellShock 2: Ścieżki krwi nie jest możliwy, wiec poniższym opisem postaramy się przybliżyć Ci ten tytuł.

Czeka na Ciebie kilkanaście misji, podczas których musisz walczyć zarówno przeciwko żołnierzom Vietcongu, jak też i ludziom z obu stron konfliktu, którzy padli ofiarami mutacji. Do ich eliminacji masz spory wybór broni – karabiny, pistolety, broń snajperska, granaty. Tym bardziej więc szkoda, że nie ma żadnej grywalnej wersji demo ShellShock 2: Ścieżki krwi za darmo, dzięki której mógłbyś poznać mechanikę i możliwości tego tytułu, a także jej oprawę audiowizualną. Jeśli chcesz przyjrzeć się dokładnie screenom, zamieszczonym przy tym opisie, pobierz obrazki z ShellShock 2: Ścieżki krwi na swój komputer. Natomiast na stronie producenta znajdziesz tapety i inne dodatki ShellShock 2: Ścieżki krwi za free. Pokazują one mroczny klimat tej opowieści.

Wydano ShellShock 2: Ścieżki krwi na PC oraz konsole.  Jeśli zastanawiasz się nad zakupem wersji komputerowej, sprawdź, czy Twój komputer spełnia wymagania ShellShock 2: Ścieżki krwi. Tytuł ten powinien działać płynnie na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc grać w ShellShock 2: Ścieżki krwi na Windows 7, Vista czy XP. W naszym kraju wyszło ShellShock 2: Ścieżki krwi pl, więc nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie ShellShock 2: Ścieżki krwi, ponieważ dostajesz od razu ShellShock 2: Ścieżki krwi po polsku.

Na koniec warto zaznaczyć, że nie ukazał się żaden patch ShellShock 2: Ścieżki krwi, co oznacza, że gra nie ma żadnych wad technicznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: ShellShock 2: Ścieżki krwi