Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shattered Horizon

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Futuremark Games Studio
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Shattered Horizon

  • Core 2 Quad Q6000,
  • karta grafiki 512 MB RAM (GeForce GTX 260 lub lepsza),
  • 2 GB RAM,
  • 1.5 GB HDD,
  • Windows Vista/7
Opis - Shattered Horizon
­­

Shattered Horizon game to zbliżająca sie wielkimi krokami strzelanka sieciowa, w której będziemy mieć niepowtarzalną okazję do toczenia bojów w warunkach zerowej grawitacja. A ponieważ premiera Shattered Horizon zapowiedziana jest na 4 XI, warto przyjrzeć się, co nas czeka. A trzeba przyznać, że zapowiada się ciekawa rozgrywka.

Gameplay Shattered Horizon to walki kilkudziesięciu żywych graczy na wyniszczonej stacji orbitalnej, unoszącej się nad Ziemią. Poruszasz się tu w przestrzeni używając plecaka odrzutowego, dzięki któremu możesz wykonywać skoki oraz przemieszczać się w wybranym kierunku. Jako że akcja gry Shattered Horizon osadzona jest w niedalekiej przyszłości, do dyspozycji zostanie oddany Ci arsenał futurystycznych broni. Nadto przyjdzie Ci oglądać pięknie wykonane lokacje – jak wspomniana stacja, powierzchnie wielkich meteorów, czy zniszczone fragmenty innych satelitów. Zerowa grawitacja daje Ci wielkie możliwości dotyczące ukrywania się czy też wykonywania odległych skoków. Wykorzystuj to, aby dostać się do swoich wrogów z zaskoczenia! Dość mocną rzeczą jest granat EMP, którego wyładowanie powoduje zablokowanie elektroniki wszystkich postaci w zasięgu rażenia.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Shattered Horizon

dodał: ~sebos322 , 13.03.2010

zal jak to sie zciongo

dodał: ~sebos322 , 13.03.2010

zal jak to sie zciongo

dodał: sebos322 , 23.02.2010

zal jak to sie zciąga?