Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shadow Harvest: Phantom Ops

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Black Lion Studios
Data dodania: 12.01.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Shadow Harvest: Phantom Ops
Shadow Harvest: Phantom Ops to tytuł, który powinien zainteresować miłośników „skradanek“ w stylu Splinter Cell czy Thief. W odróżnieniu od wymienionych tytułów mamy tu nie jednego, a dwóch bohaterów, zaś każdy z nich preferuje inny styl działania. Nim przyjrzymy się im bliżej, warto powiedzieć parę słów o fabule gry. Akcja Shadow Harvest: Phantom Ops przenosi graczy w niedaleką przyszłość, do roku 2025. Trwa wojna na skalę światową, zaś szalę sukcesu jednej ze stron mogą przechylić działania dywersyjno-sabotażowe. Pokierujemy właśnie ludźmi odpowiedzialnymi za ich wykonanie.

Pierwsza grywalna postać to Aron Alvarez. Jest to były komandos, śmiertelnie groźny w walce i preferujący rozwiązania siłowe. Odmiennym typem jest natomiast Myra Lee – ta kobieta doskonale przekrada się, kryje i stara wykonywać swe zadania bez nadmiernego hałasu. Fabuła gry ułożona jest w ten sposób, aby każde z nich mogło wykorzystać pełnię swych umiejętności, więc nie zabraknie misji, gdzie w widowiskowy sposób Alvarez eliminować będzie kolejnych wrogów, a także etapów, podczas których Myra przemyka się za plecami przeciwników.

Shadow Harvest: Phantom Ops to murowany kandydat na grę roku w swojej kategorii. Nie zabraknie misji, w których używamy pojazdów – zarówno naziemnych, jak i latających. Prócz tego nasi bohaterowie uwielbiają wymieniać się uszczypliwościami, co mamy okazję obserwować w przerywnikach animowanych. Dzięki temu oboje są postaciami z krwi i kości, których szybko nie zapomnimy. Tytuł Shadow Harvest: Phantom Ops jest dostępny zarówno na PC, jak i konsole.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Shadow Harvest: Phantom Ops