Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shadow Complex Remastered

Kategoria: Gry akcji
Producent: Chair Entertainment Group, LLC
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 07.12.2015
Rozmiar: ok. 1,1 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 62

Brak

Wymagania sprzętowe - Shadow Complex Remastered

Rekomendowane wymagania sprzętowe:
Procesor: Intel Core i5 3.0 GHz, 
Pamięć RAM: 4 GB RAM, 
Karta graficzna: 1 GB GeForce GT 540/Radeon HD 5500 lub lepsza, 
System operacyjny: Windows 7/8/10 

Minimalne wymagania sprzętowe: 
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD Athlon 64 X2 2.4 GHz, 
Pamięć RAM: 2 GB RAM, 
Karta graficzna: 512 MB GeForce 7800/Radeon HD 4600 lub lepsza, 
System operacyjny: Windows 7/8/10
Opis - Shadow Complex Remastered
Shadow Complex Remastered to poprawiona pod wieloma względami, bardzo ciekawa i dynamiczna gra akcji przeznaczona na platformy PC, PS4 oraz Xbox One. Produkcja jest połączeniem tradycyjnych platformówek z widokiem z boku, ze strzelankami z rozbudowaną i ciekawą fabułą opracowaną na podstawie twórczości pisarza Orsona Scotta Carda. Ciekawostką jest również trójwymiarowe otoczenie, które jest ukłonem w kierunku wymagających graczy. 

Produkcją gry zajęło się studio Chair Entertainment Group, które jest jednym z oddziałów firmy Epic Games, znanej z takich produkcji jak Unreal czy też Gears of War. Jak widać jest to świetna rekomendacja dająca gwarancję, że mamy do czynienia z dopracowanym tytułem. A na czym polega rozgrywka? Otóż w grze wcielamy się w postać Jasona Fleminga, który przez przypadek odkrywa wielki rządowy spisek oraz przygotowywane w tajemnicy militarne powstanie. Wszystkie działania mają doprowadzić do rozpoczęcia wewnętrznej wojny domowej w Stanach Zjednoczonych. Co więcej, dziewczyna głównego bohatera – Claire – zostaje porwana, więc Jason ma kolejny powód, aby stawić czoła czarnym charakterom.

Podczas rozgrywki obserwujemy świat z boku, choć świetna oprawa graficzna, zróżnicowane tereny oraz wartka akcja nawet przez chwile nie pozwala nam się nudzić. Cały świat podzielony jest na różne etapy i wbrew pozorom został wykonany w pełnym trójwymiarze. Warto pamiętać, że dokładna eksploracja wszystkich terenów jest bardzo wskazana, gdyż twórcy ukryli ponad 100 rozmaitych przedmiotów oraz ulepszeń. Nie zabrakło również elementów RPG, gdyż główny bohater ze zwykłego śmiertelnika zamienia się w prawdziwego żołnierza. 

Podczas walki z wrogami możemy wykorzystywać różne, bardzo nietypowe i odrobinę fantazyjne bronie. Mogą to być działa zamrażające przeciwników lub tworzące przeszkody pozwalające zatrzymać wrogów na dłuższą chwilę. Nie zabrakło również elementów, które można zniszczyć tj. wybuchające beczki itp. Jak przystało na prawdziwą platformówkę, nie mogło zabraknąć tzw. bossów, czyli końcowych przeciwników, bardzo silnych, mocno uzbrojonych np. wielkich robotów etc. Ukończenie całej gry zajmuje ponad 10 godzin, choć dokładna eksploracja terenów powinna zająć nawet drugie tyle czasu.

Gra powstała na bazie silnika Unreal Engine, dzięki czemu całość prezentuje się świetnie i imponująco. Walki są dynamiczne, widowiskowe i nigdy się nie nudzą. Uwaga! Aby pobrać grę należy zainstalować specjalnego klienta Epic Games.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Shadow Complex Remastered