Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Serious Sam: The Second Encounter

Kategoria: Gry akcji
Producent: Croteam
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.11.2011
Rozmiar: 110.6 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 983

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Serious Sam: The Second Encounter

Procesor: 500 MHz

RAM: 128 MB

Posiadanie akceleratora 3D

Opis - Serious Sam: The Second Encounter

Serious Sam: The Second Encounter po raz drugi daje nam możliwość wcielenia się w postać Sama. Fabuła stanowi kontynuację historii, opowiedzianej w poprzedniej części. Tym razem przychodzi nam odwiedzić starożytny Babilon, Amerykę Południową a także Europę w okresie Średniowiecza.

Porzucamy więc doskonale znany Egipt, na rzecz jeszcze bardziej urozmaiconych lokacji. Na szczęście zachowano, niezwykle rozbudowany arsenał środków destrukcji a więc element, który doceniło wielu fanów poprzedniej odsłony. Nadal mamy też do czynienia z ogromnymi mapami, które prezentują się nieźle, dzięki zastosowaniu unowocześnionego silnika graficznego. Dużo lepiej wyglądają również modele postaci, które stały się bardziej szczegółowe.

Widać wyraźnie, że Serious Sam: The Second Encounter to gra, która ma już swoje lata, jednak oprawa graficzna jest wyraźnie lepsza niż w pierwszej części. Autorzy dużo wysiłku włożyli w rozbudowę trybu multiplayer by dać graczom jeszcze więcej możliwości wspólnej rywalizacji. Do naszej dyspozycji oddano jeszcze więcej map, na których może się ze sobą mierzyć 16 graczy. Pod tym względem widoczna jest więc duża poprawa i fani rozgrywek sieciowych powinni być usatysfakcjonowani. Warto zwrócić uwagę na fakt, że twórcom Serious Sam: The Second Encounter udało się zachować kompatybilność, z modami tworzonymi przez graczy do poprzedniej części. Dzięki temu mamy dostęp, do naprawdę pokaźnej bazy różnego rodzaju dodatków, modyfikujących rozgrywkę.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Serious Sam: The Second Encounter