Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Serious Sam: The First Encounter HD

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Croteam
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 11.08.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Serious Sam: The First Encounter HD

Procesor 3 GHz

RAM: 1 GB

Karta graficzna: nVidia GeForce 7600 (w celu gry w najlepszych ustawieniach grafiki warto posiadać wydajniejszy model)

Opis - Serious Sam: The First Encounter HD

Serious Sam: The First Encounter HD to odświeżona edycja, pierwszej części bardzo popularnej serii gier akcji. Hordy przeciwników atakujących nas ze wszystkich stron, pokaźne ilości dostępnej broni a także gigantyczne plansze. To najważniejsze cechy, które docenili fani przygód Sama.

Wszystko to znajdziemy również w nowej edycji, która została dodatkowo wzbogacona o oprawę graficzną znacznie lepszej jakości. Najpoważniejsza wada pierwszej części, jaką dotąd była przestarzała grafika, została więc skutecznie zlikwidowana. Autorzy zdecydowali się też rozbudować tryb rozgrywki sieciowej, dzięki czemu fani wirtualnych pojedynków ze znajomymi, powinni być całkowicie usatysfakcjonowani.

W kwestii fabuły nie zdecydowano się na zmiany, ponownie więc musimy zmierzyć się z Tah-Um. Tym razem jednak jego poplecznicy, którzy stają na naszej drodze prezentują się znacznie lepiej, dzięki wykorzystaniu nowego silnika graficznego, opartego na najnowocześniejszych technologiach. Różnica wynikająca z użycia go w Serious Sam: The First Encounter HD, jest widoczna  już na pierwszy rzut oka. Dostępne są znacznie większe rozdzielczości obrazu a modele postaci oraz poziomy, wykonano z niezwykłą dbałością o szczegóły. Rozgrywka opiera się nadal na tych samych, bardzo prostych zasadach. Przemierzając dany poziom, musimy eliminować wszystko co się rusza. Żadnych zagadek logicznych czy wyzwań wymagających intensywnego myślenia. Po prostu brutalna walka o przetrwanie, w niegościnnym środowisku pełnym stworzeń, które z pewnością do przyjaznych się nie zaliczają. Jeśli więc poszukujesz tytułu, który oferuje wysoki dynamizm rozgrywki a także mnóstwo przeciwników, atakujących w najmniej spodziewanym momencie to Serious Sam: The First Encounter HD jest grą dla Ciebie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Serious Sam: The First Encounter HD

dodał: ~[PFD] Diablo88 [pl] , 05.07.2011

to jest pełna wersja czy jak zwykle demo

dodał: ~FaNSeRiOuSsAm , 26.08.2010

Ja Mam HD Drugiego Starcia W Razie Pytania Nazwy Strony Pisac (Ale Polski Serious Sam HD Drugie Starcie)

dodał: ~krystian99 , 23.02.2010

wszystko żywe

dodał: krystiano00 , 26.01.2010

to jest serious sam the first encounter DEMO wersia 1.00c więc jeśli ktoś nie miał doczynienia z samem to niech sciaga ale HD niech się nie spodziewa! :(

dodał: ~daris , 24.11.2009

the first encounter zwykle

dodał: ~arturro , 16.09.2009

to jest demo serious sam the first encounter czy first encounter HD???