Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Serious Sam: The First Encounter

Kategoria: Gry akcji
Producent: Croteam
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.11.2011
Rozmiar: 78.7 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1119

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Serious Sam: The First Encounter

Procesor: 300 MHz

RAM: 64 MB

Zainstalowany akcelerator 3D

Opis - Serious Sam: The First Encounter

Serious Sam: The First Encounter to pierwsza odsłona serii gier, które bez wątpienia są klasyką gatunku. Dynamiczna rozgrywka i setki przeciwników do zlikwidowania to cechy, za które gracze pokochali przygody Sama.

Fabuła tego tytułu, związana jest z niejakim Tah-Um. Jest on wywodzącym się z czasów starożytnych nieśmiertelnym, będącym symbolem zła. Uwielbia niszczyć cywilizacje a jego kolejnym celem okazuje się być Ziemia i jej mieszkańcy. Okazuje się jednak, że ludzie nie są bezbronni w tej konfrontacji. Dzięki posiadaniu urządzenia znanego jako Timelock, mają możliwość podróży w czasie. Dzięki temu, w przeszłość zostaje przeniesiony tytułowy Sam. Będąc członkiem jednostek specjalnych, staje on do walki z Tah-Um oraz jego sługusami.

Arsenał dostępnej w Serious Sam: The First Encounter broni, z pewnością nie daje powodów do narzekania. Każdy bez problemu wybierze narzędzie eksterminacji, które jego zdaniem najlepiej sprawdzi się, podczas eliminowania pojawiających się oponentów. Jeśli chodzi o dostępnych w grze przeciwników należy przyznać, że autorzy również odpowiednio się postarali. Ilość rodzajów naszych wrogów a także konieczność konfrontacji z wymagającymi bossami sprawia, że z pewnością na nudę nie można narzekać. Na uwagę zasługują też lokacje, w których walczymy. Ich rozmiar naprawdę może robić wrażenie. Sami autorzy przyznają, że łączna powierzchnia obszaru, na którym toczymy zmagania w Serious Sam: The First Encounter, wynosi około tysiąc mil kwadratowych. Grafika w grze z pewnością już nie zachwyca, jednak trudno żeby było inaczej biorąc pod uwagę, że tytuł ten został wydany kilkanaście lat temu. Nie powinna to być jednak przeszkoda dla osób, które cenią dynamiczną rozgrywkę i możliwość eliminowania w efektowny sposób, hord nacierających przeciwników.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Serious Sam: The First Encounter

dodał: ~good father , 04.05.2013

dobra gra edukacyjna, wlasnie moj syn 4 letni przeszedl ! GOOD JOB 1