Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Serious Sam 2

Kategoria: Gry akcji
Producent: Croteam
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 27.07.2009
Rozmiar: 235.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 15155

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Serious Sam 2

Procesor: 1.5 GHz

RAM: 512 MB

Karta graficzna: 128 MB pamięci (nVidia GeForce3 lub model wydajniejszy)

Opis - Serious Sam 2

Serious Sam 2 to kolejny już przedstawiciel serii gier, która zaskarbiła sobie niesamowitą sympatię fanów, dzięki niezbyt złożonej rozgrywce i możliwości dokonywania totalnej demolki. Radość z tego płynąca jest niesamowita.

Na swojej drodze napotykamy wiele kreatur, które co ciekawe  różnią się nie tylko wyglądem, jak ma to miejsce w przypadku wielu innych strzelanek. W Serious Sam 2 zachowują się w zróżnicowany sposób, dopasowując styl walki do używanej broni. Istoty używające broni dystansowej, będą więc unikać walki w zwarciu. Niezwykle istotną rolę w tej odsłonie, zaczęły odgrywać pojazdy, których mamy do dyspozycji 10. Pomagają nie tylko w przemieszczaniu się, po poszczególnych planszach ale często okazują się być bardzo przydatne w walce.

Arsenał dostępnej broni, jest równie rozbudowany i zróżnicowany jak we wcześniejszych odsłonach. Mamy więc do dyspozycji karabiny snajperskie oraz maszynowe, działa plazmowe a także bardziej klasyczne rodzaje uzbrojenia takie jak piły tarczowe czy strzelby. Serious Sam 2 to idealny tytuł dla każdego, kto wraca z pracy i chce się jedynie odprężyć przy grze, która nie wymaga zbyt wiele myślenia. Dostępna kampania jest dość duża i obejmuje w sumie aż 40 poziomów. Zostały one umiejscowione w zróżnicowanej scenerii, dzięki czemu mamy okazję odwiedzić zarówno dżungle jak i miasta przyszłości czy też niegościnne planety, witające nas wulkaniczną scenerią. Dopełnienie dla kampanii stanowi tryb wieloosobowy, który względem poprzednich odsłon, został dodatkowo wzbogacony o możliwość kooperacji. Patrząc na oprawę graficzną Serious Sam 2 widać, że autorzy dobrze przepracowali okres, jaki minął od premiery poprzedniej części. Dodatkowo zaimplementowali silnik fizyczny, dzięki któremu możemy w realistyczny sposób, niszczyć wiele elementów plansz, na których przychodzi nam walczyć.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Serious Sam 2

dodał: ~Kamil-(: , 03.06.2012

Grałem w seriusa sama z bratem jak miałem 4 lata\n

dodał: ~JAZISŁAW , 06.04.2011

serious sam rządzi

dodał: ~BARTEK JARZĄB , 06.04.2011

DLA CZEGO TA GRA JEST TAKA FAJNA

dodał: ~jazi , 06.04.2011

serious sam 2 to extra gra i każdy powinien w nią grac

dodał: ~xd , 28.11.2010

bo to fajne!!!!!!!

dodał: ~xd , 28.11.2010

to bardzo fajna gra

dodał: ~serius sam , 15.03.2010

czemu to jest demo?

dodał: ~Rudy94_TBG , 04.02.2010

To nie jest Serious Sam 2 tylko SS The Second Encouder:)

dodał: ~sam , 16.01.2010

jak to pobrac

dodał: ~kuba , 06.01.2010

mam to