Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Section 8

Kategoria: Gry akcji
Producent: TimeGate Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1117

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Section 8

­

Procesor: Core 2 Duo 2.4GHz

Pamięć RAM:2 GB

Karta graficzna: 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)

Miejsce na dysku twardym: 6 Gb

Opis - Section 8
­

Section 8 game to nowa strzelanka FPS developerów z TimeGate Studios. Tytułowa sekcja 8 to elitarna jednostka piechoty działająca w futurystycznej rzeczywistości wirtualnego świata. Mamy w niej dostęp do najnowszych technologii, a więc w tym przypadku – do najnowszego uzbrojenia i wszelkich gadżetów, których agent 007 mógłby nam tylko pozazdrościć. Kilka z takich zabawek z Section 8 pokazuje galeria ze screenami umieszczona powyżej. Będziesz je mógł wkrótce wypróbować, o ile razem z premierą gry zostanie wypuszczone Section 8 w wersji demo.

­

Przewidziana przez firmę Gamecock Media Group, wydawcę Section 8, premiera ma przypaść już na 25 sierpnia. Wkrótce po tym, bo 4 września, ukaże się polska wersja section eight (dystrybutorem będzie Cenega Poland). Przewidziano też wydanie wersji konsolowych, Section 8 ps3 i wykorzystującą możliwości Xbox Live wersję Section 8 na xbox 360. Również w Section 8 pc będziemy mieli dostęp do trybu multiplayer zarówno w sieci lokalnej, jak i przez Internet. Zresztą tryb gry przez sieć został w grze bardzo dopracowany, a twórcy wprowadzili liczne usprawnienia pozwalające graczowi łatwo wrócić do rozgrywki po śmierci jego żołnierza. Przewidziano też dla przyszłych fanów Section 8 łatwy download aktualizacji.

­

Developerzy z TimeGate Studios stoją m.in. za znaną strzelanką F.E.A.R. Przed członkami Sekcji Ósmej będą stały zadania niebagatelne, bo obrona Ziemi i jej kosmicznych kolonii przed zewnętrznymi zagrożeniami. Sytuacja jest napięta, ponieważ część kolonii padła ofiarą tajemniczych zamieszek. Na początek właśnie do takich miejsc wysyłani są żołnierze wspomnianej sekcji, trafiając w środek trwających walk. Żołnierze z Section 8 mają dokonać swojego rodzaju pacyfikacji, znajdując i niszcząc ognisko buntu, co może nie budzić najlepszych skojarzeń. Uzbrojeni po zęby, odziani w najnowocześniejsze pancerze, stajemy do walki z w rebeliantami. Jednak również przeciwnicy wyposażeni są w nowoczesne uzbrojenie i czują się przygotowani do starcia. Co ciekawe, w walce możemy użyć wszelkich dostępnych pod ręką pojazdów zostawionych przez przeciwnika czy po prostu ludność cywilną. Rozgrywkę i metody walki pokazuje przedstawiający grę Section 8 trailer. Bitwy wyglądają spektakularnie dzięki nowoczesnemu silnikowi graficznemu opartemu na Unreal Engine 3, wykorzystującemu zalety nowego sprzętu.

­

W związku ze zbliżającą się premierą zostały już podane potrzebne do poprawnego funkcjonowanie Section 8 wymagania sprzętowe dla PC – procesor Core 2 Duo 2.4GHz, 2GB RAM, karta graficzna 512MB (GeForce 8800 lub lepsza), 6GB wolnej przestrzeni na HDD. Poza tym wymagane jest Windows XP z dodatkiem SP3 lub Windows Vista z dodatkiem SP1. Nie wiadomo jeszcze, jak będzie się zachowywać Section 8 na windows 7. Przykłady podobnych gier znajdziesz na naszych stronach w dziale gry akcji.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Section 8