Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Scivelation

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Black Wing Foundation
Data dodania: 22.09.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Scivelation

Wkrótce
Opis - Scivelation
Scivelation to interesujący projekt ukraińskiego studia Black Wing Foundation, który przeniesie nas w post apokaliptyczą przyszłość z podłym i okrutnym reżimem w tle.

Choć sama fabuła nie należy do oryginalnych, gra bez wątpienia zalicza się do tych, w które warto zainwestować swój czas. Jest to tytuł TPP, w którym akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a w którym znów dominują elementy skradankowe. Mocną stroną gry jest silnik graficzny, bowiem nasi wschodni sąsiedzi skorzystali z Unreal Engine 3.0, znanego chociażby z ostatniej części Gears of War. O kwestie wizualną możemy więc być spokojni.

Fabularnie, choć wydawać by się mogło, że gra powiela znane schematy, jest równie ciekawie. Gra nie boi się podejmować ciężkich tematów, takich jak korporacyjny ucisk, autorytaryzm czy nawet religijne sprzeczności. Mamy rok 2026, w wyniku gwałtownego rozwoju technologicznego, inżynieria ludzka osiągnęła poziomy tak niebotyczne, że rywalizujące ze sobą korporacje zdecydowały się stworzyć repliki Jezusa i Antychrysta. Ten proceder doprowadził do fałszywego Dnia Sądu Ostatecznego, co wyniszczyło rasę ludzką niemal doszczętnie. Niedobitki stworzyły swojego rodzaju Rząd, który uznaje się niejako namiestnikiem Boga na Ziemi. W efekcie Ci, którzy zostali uznani za dobry materiał genetyczny, są zdolni do pracy, otrzymują wszelakie świadczenia, resztę zaś (czyli większość) traktuje się jak wyrzutków, a naszej planety zrobiono jedno wielkie więzienie, w którym słowo „terror” jest na porządku dziennym. Oczywiście nie wszystko jest stracone bowiem istnieją grupy oporu, które, aby przetrwać faszerują się różnego typu technicznymi nowinkami.

Brzmi to trochę zawile, ale bez wątpienia ma potencjał. W grze będziemy mogli przełączać się między dwoma postaciami, co daje nam kilka możliwości ukończenia danej misji. Na pewno pojawią się również bossowie, będzie ich ok.20, każdy z innym zestawem uzbrojenia, umiejętnościami i inną przeszłością, która poznana odpowiednio wcześniej, może pomóc w wyeliminowaniu danego delikwenta.

Grając w Scivelation, zauważymy również masę elementów RPG, które bez wątpienia urozmaicą rozgrywkę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Scivelation