Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Saw: The Video Game

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Zombie Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2009
System operacyjny: Windows

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Saw: The Video Game
­

Saw: The Video Game to gra komputerowa z widokiem TPP, która jest oparta na motywach znanych z serii filmów o tym samym tytule, w Polsce znanych jako „Piła”. Data premiery Saw: The Video Game została wyznaczona na koniec 2009 roku, a wydaniem zajmie się KONAMI. Na razie konkretna data wydania nie padła, ale ma to być prawdopodobnie październik lub początek listopada. Gra ma być przeznaczona wyłącznie dla starszych graczy, ze względu na przemoc i brutalność. Wiadome jest, że będzie możliwa gra w Saw: The Video Game na PS3, Xbox 360, a także na komputerach osobistych.

­

Fabuła saw game nie jest ściśle związana z filmami, ale opowiada historię, którą można ulokować gdzieś pomiędzy Saw I, a kontynuacją tego filmu. Gracz wciela się w postać detektywa Davida Tapp’a, który zostaje porwany przez psychopatę Jigsaw i podobnie jak w filmach, będzie musiał poradzić sobie z przygotowanymi przez swojego prześladowcę pułapkami. Galeria z Saw: The Video Game pokazuje, że gra będzie miała bardzo mroczny klimat, który ma doskonale oddawać charakterów filmów „Saw”. Areną zmagań ma być opuszczony zakład psychiatryczny, pełny pułapek i rywali z którego gracz musi się wydostać, dokonując przy tym sporo moralnych wyborów. Jeśli chodzi o rozgrywkę, to ma ona przypominać choćby tą znaną z pierwszych części Rewident Evil i nie sprowadzać się tylko do walki. Saw: The Video Game ma zawierać sporo zagadek i minigierek zręcznościowych, które mają dodatkowo budować klimat gry. Jak na survivalowy horror przystało w Saw przyjdzie graczom także walczyć z licznymi przeciwnikami i nie będą to tylko wspólnicy Jigsaw, ale także jego ofiary, które poddawane torturom zwariowały i stały się piekielnie niebezpieczne. Patrząc na gameplay z Saw: The Video Game widać, że lepiej nie grać w tą grę przy zgaszonym świetle, gdyż podobnie jak w filmach, jej scenariusz może wystarczyć niejednego gracza.

­

Na razie niestety nie wiadomo czy i kiedy ukarze się demo Saw. Prawdopodobnie będzie za to możliwe uruchomienie Saw: The Video Game z Windows 7, gdyż gra ma działać z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Grafika, zaprezentowana w wydanych do tej pory materiałach o grze, prezentuje się bardzo dobrze i opiera się na popularnym silniku graficznym Unreal Engine 3. Wymagania Saw: The Video Game nie są jeszcze znane, ale nie powinny być zbyt wysokie. W oczekiwaniu na premierę warto obejrzeć trailer z Saw: The video Game, który jest już dostępny również na naszej stronie.

­

Miejmy nadzieję, że download Saw: The Video Game będzie dostępny wkrótce, a w oczekiwaniu na premierę tej gry zapraszamy do kategorii gry akcji na naszej stronie, gdzie można znaleźć inne tego typu gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Saw: The Video Game