Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: GSC Game World
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

  • Procesor: Core 2 Duo 2.13 GHz
  • Pamięć RAM: 1.5 GB
  • Karta graficzna: 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 10 GB
Opis - S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo to prequel gry "Cień Czarnobyla", akcja gry rozgrywa się rok przed wydarzeniami z pierwszej części gry. Akcja Czystego Nieba również rozgrywa się w strefie - Zonie, która rozpościera się wokoło zniszczonej elektrowni atomowej w Czarnobylu. Bohaterem gry jest najemnik Szrama, który musi rozwiązać zagadkę tajemniczych emisji oraz odnaleźć Strieloka - bohatera pierwszej części gry. Świat gry Czystego Nieba jest o wiele bardziej skomplikowany, a liczba występujących w nim zależności jest o wiele większa. Dodano również nowe obszary, równo połowa świata nowej gry zostało stworzona od nowa. W grze występuje 6 frakcji, do których wraz z postępem rozgrywki możemy się dowolnie przyłączyć i wziąć udział w ich wzajemnych walkach i intrygach. AI przeciwników zostało znacznie podwyższone, pewnym modyfikacjom uległ również interfejs i niektóre elementy rozgrywki takie jak np. modyfikowanie broni i pancerzy.­

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

dodał: ~fsdg , 06.06.2010

Pisze że tylko opis gry tu jest...

dodał: Trioxeptis , 15.07.2009

dlaczego wszystkie gry jakei tutaj zauwazylem to albo dema albo niemozliwe do pobrania? -.-

dodał: ~koks.33 , 22.06.2009

jak to pobrać\n

dodał: ~ddd , 29.05.2009

ładnie , zero pobrań he he