Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: GSC Game World
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.07.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

­

Procesor: Core 2 Duo 2.8 GHz

Pamięć RAM: 2 Gb

Karta graficzna: 512 Mb (GeForce 9800 lub lepsza)

Opis - S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
­

S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat to kolejna propozycja od naszych wschodnich sąsiadów, mająca szansę powtórzyć sukces poprzedniczek. Tym razem ukraińskie studio GSC Game World zdecydowało się na wydanie drugiego dodatku do STALKER Cień Czarnobyla, będącego osobną grą, która nie wymaga wersji podstawowej do jej uruchomienia. Data premiery STALKER Call of Pripyat została wyznaczona na jesień 2009 roku. Gra ma ukazać się wyłącznie na komputery osobiste, dlatego posiadacze konsol nowej generacji nie będą mieli okazji zagrać w ten dodatek do STALKER.

­

Fabuła gry to bezpośrednia kontynuacja wydarzeń znanych z STALKER Cień Czarnobyla i opowiada historię Alexandera Degtyareva, głównej postaci gry, w którą wciela się gracz. Wspomniany bohater zostaje wysłany przez ukraińskie władze, by dowiedzieć się i ewentualnie uratować żołnierzy wysłanych wcześniej na zwiad do Strefy, o których słuch zaginął. Dodatek STALKER Call of Pripyat przenosi gracza do tytułowego miasta, którego spolszczona nazwa to Prypeć. Jest to jak najbardziej realne miasto w Ukrainie, które podczas wybuchu w Czarnobylu zostało całkowicie opuszczone, a które w grze ma być bardzo dobrze odwzorowane. Czytając ostatnią zapowiedź STALKER Call of Pripyat, wiadome jest, że gra ma opierać się na podobnym systemie działań jak w poprzednich częściach, który jednak ma być dużo bardziej dopracowany. Przede wszystkim zmianie ulegnie sztuczna inteligencja naszych przeciwników, którzy sprawią graczom dużo więcej kłopotów. Oprócz głównych misji wpływających na rozwój scenariusza gry, w tytule tym ma pojawić się również cała masa pobocznych zadań, które mają być różnorodne i zapewnić graczom dodatkowe godziny rozgrywki.

­

Screenshots z STALKER Call of Pripyat pokazują, że pomimo osadzenia głównej akcji gry w jednym mieście, gracz ma możliwość eksploracji różnych miejsc, takich jak np. wnętrza budynków, jaskinie czy opuszczone fabryki, dzięki czemu rozgrywka nie jest liniowa. W grze wprowadzono również możliwość snu, która wpływa na regeneracją zdrowia i wytrzymałości naszej postaci. Oczywiście sen nie będzie dostępny w każdym miejscu, ale w specjalnie przygotowanych do tego i oznaczonych bezpiecznych strefach. Jeśli chodzi o interfejs gry, to również uległ on nieznacznym modyfikacjom, mającym na celu ułatwienie poruszania się w świecie Strefy. STALKER Call of Pripyat ma tym razem być znacznie dłuższy, a sama rozgrywka nie kończyć się na wypełnieniu głównych misji. Twórcy z GSC Game World zdecydowali się bowiem na specjalny tryb, który pozwala na dalsza zabawę, nawet po ukończeniu głównego scenariusza. W grze mają pojawić się także nowe potwory, które będą próbowały nam uprzykrzyć powierzone zadanie. Na razie wiadome jest, że będą nimi Chimera i Burer, a więcej informacji dowiemy się pewnie dopiero wtedy, gdy wyjdzie demo STALKER Call of Pripyat, jeśli takowe jest w planach.

­

Wizualnie gra ma ulec tylko kosmetycznym poprawkom i wykorzystywać najnowszą wersję silnika graficznego X-Ray. Dopracowana grafika to jeden z najmocniejszych punktów tego tytułu i miejmy nadzieję, że zapowiedziane zmiany nie wpłyną na wymagania w STALKER Call of Pripyat. Tryb multiplayer ma pozostać w niezmienionej formie i widać, że twórcy skupiają się przede wszystkim na kampanii dla pojedynczego gracza. Więcej informacji odnośnie gry prezentuje dostępny na naszej stronie trailer z STALKER Call of Pripyat.

­

W oczekiwaniu na premierę i download demo STALKER Call of Pripyat zapraszamy do obejrzenia innych gier akcji dostępnych w naszym serwisie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

dodał: ~Dałeś się nabrać na darmoweg , 09.05.2010

Thirder