Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

S.T.A.L.K.E.R. 2

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: GSC Games
Data dodania: 17.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - S.T.A.L.K.E.R. 2

Seria gier S.T.AL.K.E.R. odniosła na całym świecie olbrzymi sukces. Mroczny klimat trzech gier z tego cyklu trzymał graczy w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty, sprawiając, że z zapartym tchem wędrowali po Zonie. Niestety – ostatnia część niczego nie wyjaśniła, wręcz przeciwnie – jeszcze bardziej zagmatwała obraz całości i tajemnicę Strefy. Po wydaniu „Zewu Prypeci” zapadła cisza i oto w sierpniu 2010 roku studio GSC ogłosiło, że S.T.A.L.K.E.R. 2 jest w produkcji!

Była to wiadomość, na jaką fani gry czekali z niecierpliwością. Jako że poprzednie gry z cyklu rozeszły się w nakładzie ponad czterech milionów egzemplarzy, nic zresztą dziwnego, że producent chce kuć żelazo, póki gorąco. Jednak przyjdzie nam uzbroić się w cierpliwość. Premiera S.T.A.L.K.E.R. 2 przewidziana jest dopiero na 2012 rok. I co dla wielu graczy interesujące – ukaże się ona nie tylko na PC, jak to miało miejsce dotąd, ale ma być grą multiplatformową.

Niestety, jak na razie nie zaprezentowano nawet koncept-artów z gry, a na screeny czy trailer przyjdzie nam jeszcze długo poczekać. Miejmy nadzieję, że świetny klimat i trzymająca w napiąciu fabuła zostaną zachowane i ponownie poczujemy się jak wędrowcy w wyniszczonej krainie wokół Czernobyla…Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: S.T.A.L.K.E.R. 2

dodał: ~TheMrCzarcioPL , 29.06.2014

TA GRA JEST ZARĄBISTA!!!

dodał: ~TheMrStalker , 21.09.2013

Fajne