Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rogue Warrior

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Zombie Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 15.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Rogue Warrior

Już wkrótce!
Opis - Rogue Warrior

Rogue Warrior to dynamiczna strzelanina fpp, która będzie mieć premierę za niedługo, a więc w listopadzie 2009 roku. Przeniesiemy się w niej na terytorium Korei Północnej, gdzie trafia grupa amerykańskich komandosów z elitarnego oddziału SEAL. Niestety, mimo że premiera tuż-tuż, wydawca nie zdecydował się opublikować wersji demo Rogue Wariior do pobrania, a skoro download Rogue Warrior nie jest możliwy, przybliżymy Ci nieco nieniejszym opisem ten tytuł.

Zacznijmy od tego, że ukaże się Rogue Warrior na PC oraz kosnoel PS3 i XboX 360. Dzięki temu posiadacza różnych platform będą mogli zmierzyć się ze sobą w trybie Rogue Warrior online. Oprócz tego mogą przejść kampanię singlową w trybie kooperacji – pełny skład teamu to czterech żywych graczy, co z pewnością uczyni rozrywkę bardziej emocjonującą. Niestety, co się tyczy wersji komputerowej, nie są jeszcze znane wymagania Rogue Warrior. Sama fabuła gry opowiada nam o perypetiach komandosów na terytorium wroga. Jako że przemierzają nieznany teren, mogą w każdej chwili spodziewać się niespodziewanego spotkania z wrogami. Producenci podkreślają wysoką SI przeciwników – nie będą oni mięsem armatnim, a zachowywać się będą jak postacie z krwi i kości. Co prawda Rogue Warrior to shooter i walka prędzej czy później jest nieunikniona, gracz dostaje dużą swobodę działań i może po prostu spróbować kryć się przed nieprzyjaznymi oczyma. Tym bardziej, że masz ograniczone zapasy sprzętu i amunicji, musisz więc podejmować decyzje z cała powagą. A sterujesz swoją postacią, wydając równocześnie rozkazy reszcie ekipy (coś jak Ghost Recon Advanced Wargfighter).

Jeśli interesuje Cię oprawa audiowizualna produkcji, to obejrzyj oficjalny trailer Rogue Warrior, który znajdziesz na osobnej stronie naszego serwisu. Oczywiście obejrzysz filmik z Rogue Warrior za free. A jeśli tylko ukaże się wersja demonstracyjna gry, możesz być pewien, ze będziemy ją mieć. Zajrzyj więc wtedy i pobierz Rogue Warrior za darmo do przetestowania przed zakupem. Niestety, póki co nie ma wydawcy Rogue Warrior pl, nie wiadomo wiec, czy Rogue Warrior wyjdzie po polsku. Wiadomo za to, że będzie działać płynnie na najnowszych systemach operacyjnych, więc pograsz w Rogue Warrior na Vista i XP. Prawdopodobnie nie będzie tez problemów z uruchomieniem Rogue Warrior na Windows 7.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Rogue Warrior