Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Return to Castle Wolfenstein

Kategoria: Gry akcji
Producent: Gray Matter
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.10.2009
Rozmiar: 114.1MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8688

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Return to Castle Wolfenstein

  • Pentium III 500MHz,
  • 128MB RAM,
  • akcelerator 3D

Opis - Return to Castle Wolfenstein

Return to Castle Wolfenstein to druga z przygód agenta Blaskowicza, a zarazem jeden pierwszych shooterów fpp na współczesne komputery. Akcja gry utrzymana jest nadal w realiach drugiej wojny światowej, zaś nasz agent trafia na zamek, gdzie nazistowscy naukowcy przeprowadzali eksperymenty nad stworzeniem super-żołnierzy . Czy uda mu się uciec i zniszczyć te wytwory, zależy to wyłącznie od poczynań gracza. Możesz przekonać się, jak wygląda gra w praktyce – pobierz demo Return to Castle Wolfenstein za darmo!

Na wstępie warto zauważyć, że w naszym kraju wydano Return to Castle Wolfenstein po polsku, jednak demo nie jest wykonane z wersji Return to Castle Wolfenstein pl, więc przyda Ci się podstawowa znajomość angielskiego do zabawy. Download wersji demo Return to Castle Wolfenstein pozwoli Ci przetestować dostępne agentowi B. bronie oraz poznać mechanikę gry wraz z jej oprawą audiowizualną. Nie jest łatwo pokonywać wrogów – SI spisuje się nieźle i nie masz tu do czynienia z mięsem armatnim, ale z „pełnokrwistymi” przeciwnikami, którzy potrafią kryć się przed Tobą, odrzucać twoje granaty itp. Takimi właśnie oponentami wypełnione sa trzy wielkie poziomy zamczyska i nie będzie łatwo. Zresztą - ściągnij Return to Castle Wolfenstein w wersji demonstracyjnej, aby przekonać się o tym samemu. Możesz także popatrzeć po sieci, czy w którymś z jej miejsc nie znajduje się trailer Return to Castle Wolfenstein.

­Wspomnieliśmy o broniach – wybór jest spory. Mamy karabiny maszynowe, strzelbę, granaty, a także takie atrakcje jak pancerfaust i miotacz ognia. NIetsety, mimo upływu lat Return to Castle Wolfenstein nie jest free. Jednak wersja demo Return to Castle Wolfenstein do pobrania z pewnością przekona Cię, że warto nabyć ten tytuł. Tym bardziej, że nie jest Ci potrzebne żadne spolszczenie Return to Castle Wolfenstein. Możemy Ci zaoferować kody Return to Castle Wolfenstein oraz oficjlany patch Return to Castle Wolfenstein. Te materiały są do pobrania z naszych stron za darmo.

Gra wyszła w 2001 roku i świetnie spisuje się na systemach od Windows 98 do XP. Nie testowano gry na Windows Vista, nie wiadomo też, jak będzie działać Return to Castle Wolfenstein na Windows 7. Jeśli masz więc któryś z tych dwóch systemów, to pobierz demo i przekonaj się, jak będzie Ci działać.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Return to Castle Wolfenstein