Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Resident Evil 5

Kategoria: Gry akcji
Producent: Capcom
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.07.2009
Rozmiar: 576.9 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 8403

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Resident Evil

  • Core 2 Quad 2.8 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • grafiki 512 MB (GeForce 9800 lub lepsza),
  • 8 GB HDD,
  • Windows XP/Vista
Opis - Resident Evil

Resident Evil 5 to zgodnie z samą nazwą piąta odsłona cyklu, który kojarzą doskonale wszyscy gracze. Akcja tej odsłony rozgrywa się 10 lat po wydarzeniach z pierwszej części cyklu, czyli w roku 2008. Można więc powiedzieć, że cofamy się w przeszłość. W naszym kraju Resident Evil 5 po polsku ukazało się tylko na konsole. Możesz wiec zagrać w grę, jeśli posiadasz XboX360. Jest również wersja Resident Evil 5 na PS3. Posiadacze komputerów muszą zadowolić się wersją anglojęzyczną.

Jeśli posiadasz którąś z wymienionych konsol, możesz pobrać demo Resident Evil 5. Przeniesie Cię ono do Afryki, do wioski Kijuju. Dla fanów serii może być nieco dziwne, że zaczynamy w pełnym słońcu, jednak egzotyczne klimaty wcale nie muszą świadczyć o tym, że nie będzie mrocznie. Pobierz Resident Evil 5 w wersji demonstracyjnej i przekonaj się o tym. Tym bardziej, że w pełnej wersji będą i nieco bardziej ciemne lokacje – podziemia, laboratoria czy też wioski. Celem gry jest oczywiście przetrwanie pośród setek zainfekowanych biochemicznym wirusem tubylców. Do tego zresztą przyzwyczaiły nas poprzednie odsłony serii.

Dostępny arsenał to karabiny, pistolety, karabin snajperski, shotgun, granatnik i pistolety. Jeśli posiadasz konsolę, ściągnij Resident Evil 5 w wersji demonstracyjnej i wypróbuj udostępnione bronie. Czeka na Ciebie wielu przeciwników – od wieśniaków z łopatami i widłami po żołnierzy i komandosów z piłami łańcuchowymi. Podczas zabawy z pewnością nie raz okrążą Cię i będziesz musiał naprawdę szybko reagować, aby ujść z życiem. Wątek fabularny, choć wydaje się od początku jasny, to jednak zaskoczy Cie nieraz niespodziewanym zwrotem.

Soundtrack rewident Evil 5 jest bardzo klimatyczny i współtworzy atmosferę gry. Ponadto wszystkie odgłosy dźwiękowe oddane są z maksymalnym realizmem – od wyjącego wichru po odgłosy przeładowywanej broni. Jeśli będziesz grać w Resident Evil 5 pl w nocy, bądź pewny, że poczujesz się, jakbyś naprawdę tam był. Jednak posiadacze komputerów mogą narzekać, że nie istnieje demo Resident Evil 5 do pobrania na PC. A jeśli nie masz jeszcze dema na swoją konsolę, a chciałbyś zobaczyć grę, znajdziesz trailer Resident Evil 5 na naszych stronach. Ukaże Ci ono gameplay gry i jej wspaniałą oprawę audiowizualną. Oczywiście trailer Resident Evil 5 do obejrzenia za darmo.

Resident Evil 5 z pewnością wciągnie Cię na długie godziny. Jeśli ukończysz już kampanię na normalnym poziomie trudności – potrzeba na to kilkunastu godzin - spróbuj na wyższym. Masz tu nowe rzeczy do odblokowania, dodatkowe usprawnienia broni i inne smaczki. Prócz kampanii, możesz również użyć trybu kooperacji – Mercenaries – zarówno na tym samym ekranie, jaki przez sieć. Polega on na walczeniu z kolejnymi falami atakujących Cię zainfekowanych ludzi. Ta opcja daje dodatkowy grywalność grze.

Niestety, jeśli nie masz konsoli, z pewnością zmartwi Cię wieść, że nie jest możliwy żaden download grywalnych materiałów Resident Evil 5. Nie jest również dostępne żadna pokazowa wersja Resident Evil 5 za free. Jeśli jednak chcesz pełną wersję komputerową gry na swój komputer, możesz być pewien, że Resident Evil 5 pójdzie z Windows 7.

Podsumowując – rewident Evil 5 to świetny tytuł, który utrzymuje ducha serii i wciąga na długie godziny. Można spokojnie polecić go każdemu miłośnikowi survival horrorów oraz dynamicznych gier akcji. Wymagania sprzętowe: - na razie na PC nie znane, demo wyjdzie dopieroDodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Resident Evil

dodał: ~:)) , 10.05.2010

ściągnij i zobacz\n

dodał: ~:) , 19.03.2010

System operacyjny: Windows \nCzyli PC ja to ściągne

dodał: ~PC?komputer?laptop? , 01.03.2010

to jest wersja na PC???wiem ze todemo ale czy na PC'ta?