Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Renegade-X

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Totem Arts
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 26.01.2012
System operacyjny: Windows

Brak

Opis - Renegade-X

Renegade-X to sieciowa gra akcji, która inspiracje czerpie z Command & Conquer: Renegade. Rozgrywka opiera się w głównej mierze, na bezlitosnej walce o przetrwanie, w świecie gdzie za każdym rogiem, może czyhać śmiertelne zagrożenie dla naszego bohatera.

Obszarem naszych zmagań są gigantyczne areny, po których możemy się poruszać pieszo jak i używając do tego dostępne pojazdy. Otwiera to spore możliwości taktyczne, których odpowiednie wykorzystanie może się okazać niezwykle istotne, w walce o zwycięstwo. Musimy jednak liczyć się z tym, że stajemy naprzeciw przeciwnikom, kontrolowanym nie przez sztuczną inteligencję a innych graczy, którzy również potrafią stosować różnego rodzaju strategie, mające na celu pokonanie nas.

Dla fanów Command & Conquer


W Renegade-X opowiadamy się po stronie, jednej z dwóch doskonale znanych frakcji, a więc GDI oraz NOD. Każdy fan serii Command & Conquer, z­ pewnością zna obydwa wspomniane ugrupowania. Dlatego też każdy kto kojarzy wspomnianą markę gier, natychmiast poczuje się jak w domu. Oczywiście wybór strony konfliktu, ma wpływ na przebieg rozgrywki, gdyż determinuje dostęp do innych postaci, a co za tym idzie odmiennych taktyk walki.

Obraz zniszczenia


Tym co wyróżnia Renegade-X, na tle innych podobnych gier, jest skala toczonych bitew. Rozbudowany arsenał broni wraz z różnorodnymi pojazdami i dużą ilością graczy, którzy mogą jednocześnie uczestniczyć w rozgrywce sprawiają, że na ekranach komputerów możemy podziwiać prawdziwy obraz zniszczenia. Za stronę wizualną tego tytułu, odpowiada nowoczesny silnik gwarantujący, że to co mamy okazję podziwiać, prezentuje się naprawdę bardzo dobrze, nie dając powodów do narzekania na oprawę graficzną.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Renegade-X