Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Refusion

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Gumpanela Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 26.10.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Refusion

Już wkrótce!
Opis - Refusion

­Refusion game to gra, która ukaże się prawdopodobnie w przyszłym roku. Warto już teraz zwrócić na nią uwagę, bowiem jest ona unikalnym połączeniem dwóch gatunków dynamicznych zabaw: strategii czasu rzeczywistego oraz shootera widzianego oczyma pierwszej osoby. Jeszcze za wcześnie na wersję demo Refusion, jednak informacje na jej temat są następujące: gameplay Refusion opierać się będzie na walce dwóch ras w niedalekiej przyszłości. Jedna to ludzie, druga – obca rasa Skoromanów.

Podczas gry w Refusion będziemy mieli do czynienia z olbrzymimi mapami terenu, sięgającymi nawet obszaru 40 x 40 kilometrów kwadratowych. Co będziemy na nim robić, zalezy od wybranego profilu. Pierwszy – Master – to produkowanie jednostek i stawianie budynków, czyli klasyczny rts. Jedna druga opcja – Fighter – to wcielenie się w jednego z żołnierzy futurystycznego pola walki. Te możliwości pokazuje Ci trailer Refusion, który znajdziesz na naszych stronach. A galeria Refusion zamieszczona obok tego opisu zawiera obrazki z wersji testowych gry. Możesz ściągnąć każdy screenshot z Refusion, gdyż download jest darmowy, jednak pamiętaj – ostateczna wersja graficzna tego tytułu może być nieco inna od aktualnie pokazanej.

Oczywiście taka gra pasuje idealnie do zabaw multiplayer; w bitwach na wielkich mapach będzie mogła brać udział nawet setka Fighterów równocześnie!

Premiera Refusion jest planowana na przyszły rok, nie są jednak jeszcze znane wymagania Refusion na PC, jednak z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że pograsz w Refusion na Windows 7. Nie planowane są na razie konwersje Refusion na Xbox 360 ani wersja Refusion na PS3. Jeśli więc masz PC, szykuj się na epickie bitwy! ­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Refusion