Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Kategoria: Gry akcji
Producent: Tripwire Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 20.09.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2998

Brak

Wymagania sprzętowe - Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Procesor: Quad Core 2.6 GHz,

Pamięć: 2 GB RAM (3 GB RAM - Vista/7),

Grafika: 896 MB (GeForce GTX 260 lub lepsza),

Miejsce na dysku: 8 GB HDD,

System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Opis - Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad
Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu to druga część sieciowego shootera, która, jak sama nazwa wskazuje przenosi nas w rejon wschodniego frontu II Wojny Światowej.

Tripwire Interactive, czyli producenci tego tytułu, zadbali przede wszystkim o realizm rozgrywki. Otrzymujemy więc dzieło zupełnie inne niż popularne dzisiaj strzelanki w stylu Call of Duty, w których nastawiono się przede wszystkim na wartką akcję. Do dyspozycji mamy dwa tryby rozgrywki: solowy oraz sieciowy. W kampanii dla pojedynczego gracza wykonujemy szereg misji, związanych ze sławetną bitwą o Stalingrad. Oczywiście realia każdej z nich są wiernie odwzorowane, co znów przyciągnie maniaków okresu wojennego, jak również samej historii.

Co ciekawe możemy spojrzeć na powyższe wydarzenia zarówno z perspektywy żołnierza radzieckiego, jak i wojaka Trzeciej Rzeszy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zgłębić operacje militarne, po obu stronach barykady, w latach 1942-43. Choć tryb singleplayer jest niezwykle interesujący, to jednak wydaje się, że to jego sieciowa odsłona jest tym co tygrysy (nie mylić z niemieckimi czołgami) lubią najbardziej.

Ta oferuje różnorakie tryby, w tym kooperację czy skirmish, pozwalający na wspólną grę do dziesięciu graczy, którzy łączą się we wspólnej walce z przeciwnikiem. Fanów pierwszej odsłony tej gry na pewno ucieszy fakt pojawienia się znanego trybu Territory, tj. wykonywanie serii, następujących po sobie zadań w celu podbicia konkretnego rejonu, bądź utrzymania go (coś w stylu rozbudowanego Capture the flag). Oprócz tego znajdzie się również klasyczny Deathmatch.

Po raz kolejny należy zaznaczyć, że główną rolę w Red Orchestra 2 gra realizm. Mamy więc do dyspozycji elementy, takie jak opatrywanie ran czy skomplikowaną balistykę pocisków, która polega m.in. na tym, że wraz z wydłużeniem lotu kuli, ta zaczyna naturalnie opadać. Podczas gry możemy również korzystać z systemu osłon, ale ciekawostkę stanowi fakt, że gdy to robimy, nadal oglądamy świat z perspektywy bohatera, jakim kierujemy. Nowością w tej części gry jest wprowadzenie możliwości obsługi czołgów, ale znów, jest to bardziej symulacja niż klasyczna gra FPP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad