Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Red Faction II

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Volition
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 10.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Red Faction II

  • Procesor Pentium III 1 GHz,
  • 256 MB RAM,
  • 32 MB akcelerator 3D,
  • 1.1 GB HDD / PS2 / XboX
Opis - Red Faction II
Red Faction II to dynamiczna gra akcji, która powstała na fali sukcesu pierwszej odsłony Red Faction. Tym razem jednak nie będziemy poruszać się po powierzchni obcej planety, a działać na Ziemi w roku 2105. Niestety, download Red Faction II w wersji demonstracyjnej nie jest możliwy, dlatego tez postaramy się przybliżyć Ci nieco ten tytuł poniższym opisem.
Gracz wciela się tutaj w członka sześcioosobowego oddziału nano-żołnierzy o pseudonimie Alias. Jest to wyspecjalizowany team do zadań specjalnych – nasi towarzysze to między innymi snajper oraz inżynier. Ich celem w Red Faction II game będzie dotarcie do dyktatora Sopota, który wszczął wojną przeciwko zjednoczonym krajom ludzkości. Oczywiście nie jest to zadanie łatwe, tym bardziej, że fabuła gry zaskakuje nagłymi zwrotami akcji. Tym bardziej szkoda, że nie ma demo Red Faction II, które ukazałoby choćby fragment gry. Masz w niej do dyspozycji kilkanaście rodzajów broni palnej, jak również tak użyteczne gadżety jak choćby noktowizor czy też dano znowu możliwość sterowania pojazdami – zarówno wodnymi, jak i lądowymi. Twoi przeciwnicy to oczywiście stronnicy dyktatora – są tu podobni Tonie nano-żołnierze, jak też i cyborgi, na przykład roboty-kamikadze. Trzeba zauważyć, że w stosunku do poprzedniej odsłony poprawiono tu znacznie SI, dzięki czemu oponenci są bardziej wymagający.
Jeśli chodzi o oprawę audiowizualną, to jest ona nieco lepsza niż w poprzedniczce. Możesz przekonać się o tym, patrząc na screeny przy niniejszym opisie.
 Oczywiście i jak w poprzedniej odsłonie i tutaj mamy tryb Red Faction II multiplayer. A ponieważ wydano Red Faction II na pc oraz konsole (jest konwersja Red Faction II na PS2 oraz XboX), możliwa jest walka graczy posiadających różne platformy. A jako że wydano w naszym kraju Red Faction II po polsku, po zakupie gry nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Red Faction II. Mogą Ci przydać się kody do Red Faction II, która znajdziesz na naszej stronie. Mamy również łatke do Red Faction II pl. Oczywiście zarówno kody Red Faction II, jak i patch są za darmo do pobrania z naszych stron.
Gra powinna działać na wszystkich używanych aktualnie systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Red Faction II przy Windows 7, bez problemu będzie również działać Red Faction II na Vista i XP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Red Faction II

dodał: ~e , 27.03.2010

jak to pobrać

dodał: ~norbii , 17.03.2010

to sa tylko informacje o grze \n

dodał: ~Danieloz , 23.09.2009

jak to pobrać ;/

dodał: ~mirror , 19.09.2009

no eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tylko zdjęcia

dodał: ~ŁA TA FAK??!! (WTF) , 13.09.2009

TEGO SIE NIE DA POBRAC!!!