Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Red Faction: Guerilla

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Volition
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 10.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Red Faction: Guerilla

  • Core 2 Duo 3.2GHz,
  • 2GB RAM,
  • karta graficzna 256MB (GeForce 8800 lub lepsza),
  • 15GB miejsca na HDD,
  • Windows XP lub Vista
Opis - Red Faction: Guerilla
Wkrótce zostanie wydane nowe red faction na pc o podtytule Guerrilla – produkcja firmy Volition, którą od czerwca mogą się cieszyć posiadacze konsoli (opisywaliśmy już na naszych stronach red faction na xbox). Jest to kolejna strzelanka z serii ukazującej się niemal od dekady, tym razem z widokiem trzecioosobowym (TPP). Fabuła najnowszego red faction osadzona jest po raz kolejny na Marsie, gdzie wcielasz się w postać buntownika przeciwstawiającego się organizacji Earth Defense Force. Czekają Cię zatem liczne walki, zarówno z żołnierzami wysłanymi przez EDF, jak i potężnymi mechami (zob. screeny). Opowieść Guerrilli to kontynuacja wydarzeń z poprzednich części, 50 lat po historii Red Faction II. Po wersjach konsolowych doczekamy się wreszcie RFG na PC, gdyż firma kontynuuje dobrą tradycję, po wydaniu dwóch poprzednich części red faction na ps2, xbox i pc.
Dostępny w red faction tryb multiplayer zapewnia zabawę w sieci LAN i Internecie nawet 16 graczom. Prawdopodobnie i w tej części red faction na download nowych map będzie można liczyć dzięki wspólnocie graczy (polecamy już niedługo wpisywać w wyszukiwarki red faction guerrilla maps). Co ciekawego, w Red Faction: Guerrilla możemy bardzo swobodnie niszczyć teren, a więc i tak niezbyt liczne budynki znajdujące się na powierzchni futurystycznego marsjańskiego świata. Ze względu na charakter działań rebeliantów, musimy liczyć się z planowaniem działań pod kątem skuteczności wojny podjazdowej, a więc m.in. taktyka „hit & run” oraz ukrywanie się w marsjańskiej scenerii, co tym bardziej wzmaga napięcie tego typu rozgrywki, podobnie jak towarzyszący nam w red faction klimatyczny soundtrack.
W wersjach konsolowych nowego red faction na ps3 i x360 istnieją kody ułatwiające rozgrywkę, można więc liczyć na to, że podobnie będzie w przypadku ukazującej się wkrótce wersji na PC. Miejmy też nadzieję, że wraz z premierą zostanie udostępnione graczom red faction w wersji demo. Jak zwykle zachęcamy też do śledzenia zmian w grze i pobierania aktualizacji, gdy tylko ukaże się do red faction patch - jak wiadomo, rzadko zdarzają się dystrybucje bez błędów, choć firma Volition może poszczycić się takimi tytułami jak Punisher, czy Freespace. Według zapewnień wydawcy (THQ), red factiona na vista i xp ma działać bez problemu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Red Faction: Guerilla