Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Red Faction: Armageddon

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Voilition Inc.
Data dodania: 05.10.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Red Faction: Armageddon

Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB, Windows XP/Vista/7
Opis - Red Faction: Armageddon
Red Faction: Armageddon jest czwartą odsłoną znanej serii, w której akcja wydarzeń osadzona jest na Marsie. W porównaniu z poprzednimi odsłonami gracze otrzymują sporo nowości i innowacji. Zacznijmy jednak od fabuły – ludzkość, drążąc kanały pod powierzchnią Czerwonej Planety, przypadkowo obudziła uśpioną tam rasę obcych. Jak się okazało – nie byli oni przyjaźnie nastawieni do intruzów. Zabili lub uwięzili większość kolonistów, zaś jednym z ocalałych jest Darius Mason – który będzie bohaterem zabawy.

Kierując nim nie będziemy mieli otwartego, sandboksowego świata, a liniową fabułę. Jak będzie wyglądać gameplay Red Faction: Armageddon? Zdradza to co nieco trailer oraz materiał z rozgrywki – znajdują się one na sąsiednich stronach naszego portalu. Nie zmieniła się charakterystyczna cecha zabawy – czyli możliwość zniszczenia wszystko w zasięgu wzroku. Dostajemy w tym celu szereg futurystycznych broni, między innymi karabin magnetyczny. Co ważne i dość istotne – otrzymamy też narzędzia naprawiające szkody. Prócz walki z obcymi różnymi rodzajami broni, Darius będzie mógł korzystać z pancerza bojowego, w którym zmienia się w boga zniszczenia i zagłady.

Red Faction: Armageddon ukaże się w 2011 roku. Niestety, nie jest znana data dokładnej premiery. Nie wiadomo też, czy wyjdzie Red Faction: Armageddon po polsku. Jak na razie żaden wydawca nie wyraził zainteresowania tą produkcją. Jednak zważywszy na fakt, że poprzednie odsłony cieszyły się u nas sporą popularnością, z pewnością doczekamy się wydania Red Faction: Armageddon pl. A póki co polecamy download grafik z gry – znajdują się w galerii przy tym opisie i doskonale nadają na tapety. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Red Faction: Armageddon