Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Red Faction

Kategoria: Gry akcji
Producent: Volition Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.09.2009
Rozmiar: 80,7MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 2194

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Red Faction

  • Pentium II 350MHz,
  • 64MB RAM,
  • akcelerator 3D
Opis - Red Faction
Porządna gra akcji powinna charakteryzować się dobrą fabułą. Red Faction spełnia ten warunek. Przenosimy się tu w przyszłość, do roku 2100 na planetę Mars. Naszym podopiecznym jest Parker, jeden z górników, którzy buntują się przeciwko bezwzględnemu wykorzystywaniu ludzi przez wielką korporację. Gra Red Faction to nie tylko walka Parkera i rebeliantów o wolność, lecz również badanie tajemniczej plagi, która nawiedziła planetę. Oczywiście to tylko skrócony opis Red Faction. Możesz przekonać się samemu, jak wygląda gameplay gry pobierając darmową wersję demo Red Faction.
Download Red Faction w tej wersji jest całkowicie bezpłatny, a pozwoli Ci na przetestowanie zarówno trybu singlowego, jak też i trybu Red Faction multiplayer. Masz tu ponad piętnaście rodzajów uzbrojenia, a prócz tego jest możliwość sterowania pojazdami lądowymi, a także morskimi i powietrznymi. Gra Red Faction pozwoli Ci także penetrować całego Marsa – od czerwonych pustyń po podziemne laboratoria. W sumie otrzymujesz dwadzieścia różnych poziomów. Na każdym oczywiście czekają na Ciebie zastępy przeciwników – udowodnij im, że nie mają szans w starciu z Tobą.
Warto zauważyć, że zastosowano tu silnik Geo-Mod, dzięki któremu środowisko jest w pełni interaktywne. Jak na swoje czasy silnik ten był rewolucyjnym rozwiązaniem. Wszystkich, którzy lubią rozgrywki w trybie Multi, zapewne ucieszy fakt, że w wieloosobowym Red Faction może brać udział na raz trzydziestu dwóch żywych graczy.
W naszym kraju wydano Red Faction pl, nie będzie Ci więc potrzebne żadne spolszczenie Red Faction. Nim jednak zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry, ściągnij wersję demonstracyjną Red Faction z pobierz.pl i przekonaj się, jak Ci się spodoba. Tytuł ten wydany został również na konsole, więc w trybie Multi mogą spotykać się posiadacze wersji Red Faction PC i konsolowych.
A jeśli masz już pełną wersje gry, mamy dla Ciebie kody do Red Faction. Te kody Red Faction są do pobrania za darmo, podobnie jak i patch Red Faction. Jeśli więc posiadasz pełną wersję gry, przyda Ci się download tych dodatków Red Faction.
Mimo upływu długiego czasu od premiery pierwszej części, gra nadal wciąga. Wysoki poziom grywalności, zaskakująca fabuła, niezła SI przeciwników oraz interaktywne środowisko to jej główne cechy. Przekonaj się o tym samemu, pobierając wersję demo Red Faction.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Red Faction