Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ravensdale

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Spellbound
Data dodania: 21.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.
Opis - Ravensdale
Ravensdale to ciekawa gra akcji, która ma ukazać się w 2012 roku. Powinni na nią zwrócić uwagę miłośnicy klimatów steampunkowych, ponieważ tytuł ten przeniesie graczy do krainy fantasy, w której wszelkie mechanizmy opierają się na działaniu pary. Podczas zabawy mamy mieć dość nietypowe rozwiązania – na przykład ekwipunek prowadzonej postaci będzie doładowywany za pomocą wysokociśnieniowych wylotów pary, których odnajdywanie będzie istotnym czynnikiem zabawy.

Twórcy gry twierdzą, że podczas zabawy będziemy mieli wręcz gigantyczną ilość możliwości modyfikacji posiadanych przedmiotów. Nadto będzie możliwość produkowania własnych gadżetów. Nie zabraknie także mnóstwa przeciwników, posługujących się steampunkowymi broniami – możemy spodziewać się krwawej akcji i wciągającego scenariusza. Niestety, poza dwoma grafikami koncepcyjnymi nie ujawniono żadnych innych materiałów z tej gry. Jeśli jednak jakiś się pokażą, natychmiast damy je na tą stronę – warto więc na nią często zaglądać!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ravensdale