Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quake 4

Kategoria: Gry akcji
Producent: Raven Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.09.2009
Rozmiar: 326.71MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2045

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Quake 4

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 512MB RAM,
  • 64MB akcelerator 3D,
  • 2.8 GB HDD,
Opis - Quake 4
Quake 4 to już czwarta część jednego z najlepszych FPS w historii, który ponownie został stworzony przez id Software, tym razem wspomagane przez studio Raven Software. Gra stanowi sequel do drugiej odsłony serii i ponownie stawia przede wszystkim na rozgrywkę dla pojedynczego gracza, chociaż tryb multiplayer w Quake 4 oczywiście również istnieje.  Premiera Quake 4 na PC miała miejsce pod koniec 2005 roku. Oprócz wersji na komputery osobiste, istnieje również Quake 4 na Xbox 360. Gra działa w oparciu o silnik graficzny id Tech 4, którego możliwości gracze mogli poznać przy okazji Doom 3. Tym razem został on jeszcze bardziej podrasowany, co można zobaczyć oglądając trailer z Quake 4.

Głównym bohaterem gry jest Matthew Kane, znany z drugiej części gry, który staje naprzeciw Stroggom. Patrząc na gameplay z Quake 4 widać, że gracz jest od razu wrzucony w wir walki i tym razem nie jest sam, towarzyszą mu jego oddziały, a także wszelkiej maści pojazdy. Oczywiście gracz ma możliwość zasiąść za ich sterami, co nieraz będzie niezbędne do ukończenia misji, który w grze jest całkiem sporo. Gra nie jest liniowa i stanowi powrót do korzeni, a więc Quake II, który widać na każdym kroku. Na szczęście możliwa jest gra w demo Quake 4, które oferuje przykładowe misje do rozegrania. Download Quake 4 w wersji demonstracyjnej jest dostępny na naszej stronie, podobnie zresztą jak pozostałe dodatki, tym razem do pełnej wersji gry. Warto pobrać przede wszystkim patch do Quake 4, który nanosi sporo zmian do gry, a także pakiet maps do Quake 4. Download tych dodatków do Quake 4 jest za free.

Możliwa jest gra w Quake 4 po polsku i to w pełnej polskiej wersji językowej. Premiera Quake 4 pl w naszym kraju odbyła się kilka miesięcy po światowym wydaniu.  Jeśli chodzi o wymagania gry to są one całkiem wysokie. Quake 4 działa z XP, oraz Vista. Nie powinno być tez problemów z uruchomieniem Quake 4 z Windows 7. Twórcy otworzyli się też na inne systemy operacyjne, dlatego można zagrać w Quake 4 pod Linux. Warto pamiętać o poprawnej pisowni tytułu gry, który nie brzmi Qake 4, jak wielu graczy go mylnie zapisuje, ale Quake 4.

Pobierz demo Quake 4 i zagraj w ten świetny FPS. Ponieważ gra działa z większością systemów operacyjnych, to obojętne czy zainstalujesz Quake 4 pod Vista, czy też Linux, ważne, że wszyscy gracze komputerowi, posiadający różne systemy mają do niej dostęp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Quake 4