Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psychonauts

Kategoria: Gry akcji
Producent: Double Fine Productions, Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.09.2009
Rozmiar: 457.33MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 860

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Psychonauts

  • Pentium III 1 GHz,
  • 256 MB RAM,
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 3 Ti300 lub lepsza),
  • 3.6 GB HDD,
  • Windows 2000/XP
Opis - Psychonauts
Psychonauts to jedna z bardziej oryginalnych gier ostatnich lat, która na pierwszy rzut oka jest typową grą przygodową z widokiem TPP. Nic jednak bardziej mylnego, gdyż Psychonauts na PC to pełna humoru gra akcji, która oferuje doskonałą zabawę, nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Oprócz wersji na komputery osobiste, możliwa jest gra w Psychonauts na Xbox, oraz PS2. Premiera gry miała miejsce w różnych regionach świata w 2005 i 2006 roku. Niestety polscy gracze musieli poczekać, aż do końca 2008 roku na jej ukazanie się w naszym kraju. Pomimo tak długiego okresu czasu nie jest możliwa gra w Psychonauts po polsku. Nie jest dostępne także żadne spolszczenie do Psychonauts. Brak Psychonauts pl jest dość dużym utrudnieniem, gdyż gra nie należy do najłatwiejszych. Warto wyposażyć się za to w kody do Psychonauts, które mogą pomóc w trudnych chwilach, a które możecie znaleźć na naszej stronie.

Psychonauts to połączenie gry przygodowej i gry akcji. W grze wcielamy się w postać małego chłopca o imieniu Rasputin. Raz nie jest jednak zwykłym chłopcem, ale dzieckiem posiadającym spore zdolności telepatyczne. Postanawia on to więc wykorzystać i udaje się na kurs szkolenia takich dzieci, gdzie głównie toczy się sama gra. Oferuje ona kilkanaście misji, w których gracz większość czasu spędzi w umysłach napotkanych ludzi, próbując rozwikłać liczne tajemnice i zagadki. Warto obejrzeć trailer z Psychonauts by dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie gry.

Na szczęście twórcy gry udostępnili demo Psychonauts, które przydaje się graczom i pokazuje wspaniałe możliwości tej gry. Demo Psychonauts za free możecie znaleźć na naszej stronie. Jeśli nudzą Cię RPGi, strategie i gry FPP to ściągnij Psychonauts i zagraj w tą ciekawą i oryginalna pozycję. Download demo Psychonauts na pewno przekona Cię do jej zakupu. Przed rozgrywką warto także pobrać najnowszy patch do Psychonauts do pobrania z naszej strony. Oczywiście, możecie ściągnąć Psychonauts patch za darmo. Wymagania gry nie są zbyt wysokie i nie powinno być problemów z grą w Psychonauts z Vista czy Windows 7. Jeżeli chcesz zagrać w ciekawą grę przygodowo-zręcznościową to pobierz demo Psychonauts, które możesz znaleźć poniżej.    


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Psychonauts