Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Prototype 2

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Radical Entertainment
Data dodania: 28.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Prototype 2
Prototype 2 to zapowiedziana na 2012 rok kontynuacja gry akcji, której wcielaliśmy się w bohatera o nadludzkich mocach. Co ciekawe i dość zaskakujące, w tej części nie będziemy sterować protagonistą Prototype, Alexem Mercerem, ale naszym zadaniem będzie… zniszczenie go. Nie trudno się wiec domyślić, że przyjdzie nam pokierować zupełnie nowa postacią, jednak kim ona będzie?

Tego póki co nie wiadomo, mamy jednak kilak informacji o gameplay zabawy. Po pierwsze – jego akcja znowu będzie on sadzona w zainfekowanym Nowym Jorku. Ponownie zobaczymy potężne struktury organiczne, a także wojsko na ulicach, które stara się zapanować nad zaistniałą sytuacją. Po drugie – nasza postać będzie posiadała moce podobne do tych, jakimi dysponował Alex, więc będzie mogła zmieniać swoje ciało. Jak głosi motto Prototype 2:  „jeśli chcesz zabić potwora, musisz stać się jednym z nich”. Cóż, należy więc spodziewać się licznych misji polegających na niszczeniu wskazanych postaci i obiektów, ale równocześnie tytuł ten nadal będzie prezentował otwarty świat, który będzie można przemierzać bez żadnych ograniczeń.

Kto grał w Prototype i tytuł ten podobał mu się, z pewnością zainteresuje się i drugą częścią. Już zapowiedziano, że wyjdzie ona na PC, a także konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Z niecierpliwością czekamy więc na dalsze informacje, jak na przykład prezentację mocy protagonisty tej części czy też filmiki prezentujące obszar świata gry. Prototype 2 ma szansę być jedną z najciekawszych gier akcji 2012 roku, jednak nie zapominajmy, że wyjdą wówczas także inne wyczekiwane tytuły, o których można poczytać na naszych stronach – jak na przykład S.T.A.L.K.E.R. 2.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Prototype 2

dodał: ~Dodo20091 , 12.07.2011

Czekam z niecierpliwością. Właśni przechodzę PROTOTYPE i nie mogę się powstrzymać od gry :D