Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Prison Break: The Conspiracy

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Zootfly
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 25.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Prison Break: The Conspiracy

Core 2 Duo 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki GeForce 7800 lub lepsza, 2 GB HDD
Opis - Prison Break: The Conspiracy

Prison Break: The Conspiracy to gra akcji oparta na cieszącym sie sporą popularnością serial telewizyjnym, jaki mieliśmy okazję oglądać i w naszym kraju. Niestety, nie jest możliwy download Prison Break: The Conspiracy w wersji demonstracyjnej, dlatego tez poniższym opisem przybliżymy Ci nieco tą produkcję.

Akcja filmu przenosi nas do więzienia Fox River State, gdzie trafia sterowana przez gracza postać – Tom Paxton. Nie jest on przestępcą, a trafił u dlatego, aby rozwiązać zagadkę pewnego napadu na bank. W Skazany na śmierć game będziemy musieli zdobyć sobie zaufanie i szacunek więźniów (m.in. poprzez branie udziału w nielegalnych walkach), a także wykonywać wiele akcji w stylu tych znanych z serii Splinter Cell – czyli przekradać się w ciemnościach, wspinać, itp.

Oczywiście Prison Break: The Conspiracy nie jest za free. Jeśli interesuje Cię gameplay tej produkcji, znajdziesz na naszych stronach zarówno trailer gry, jak też i bezpośredni filmik z rozgrywki.  Niestety, jak dotąd nie wydano Prison Break: The Conspiracy po polsku. Jednak w naszym kraju serial cieszył się spora popularnością, więc może ukaże się kiedyś gra Skazany na Śmierć po polsku. Jeśli nie, pozostaje mieć nadzieję, gra Skazany na Śmierć będzie mieć spolszczenie, wykonane przez któregoś z fanów filmu.

Jeśli chcesz, pobierz grafiki Prison Break: The Conspiracy znajdujące się przy tym opisie. Świetnie nadają się na tapety dla miłośników serialu. Te screenshoty ze Skazany na śmierć gra są za darmo. Możesz sprawdzić także, czy Twój komputer spełnia wymagania jakie stawia gra Skazany na Śmierć. A jeśli preferujesz zabawą na konsoli, możesz nabyć Prison Break: The Conspiracy na PS3. Nie jest to exclusive na tą platformę i ukazała się także gra Skazany na Śmierć na Xbox.

Skazany na Smierć na PC oraz na konsolę nie ma zaimplementowanych chwatów. Rozejrzyj się jednak po sieci, czy nie jest możliwy download Rainera Skazany na śmierć za free. Taki cheat z pewnością pomoże Ci w rozgrywce. Gra Skazany na Śmierć na PS3 oraz Xbox ma swoje Osiągnięcia. Ich lista liczy sobie kilkadziesiąt tytułów. Jeśli lubisz zdobywać osiągnięcia, jest to kolejny powód aby sięgnąć po ten tytuł. A jeśli znasz angielski, nie potrzebna Ci wersja Prison Break: The Conspiracy pl.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Prison Break: The Conspiracy

dodał: ~lol , 04.04.2010

fajna gra nawet\n