Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Prince of Persia 2008

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 26.06.2009
System operacyjny: Windows

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Wymagania sprzętowe - Prince of Persia

Procesor: Pentium IV 1.5 GHz

Pamięć RAM: 512 MB

Karta graficzna: 64 MB (GeForce 4 lub lepsza)

Wolne miejsce na dysku: 2,2 GB

Opis - Prince of Persia
Prince of Persia na PC to jedna z najbardziej wpływowych serii gier zręcznościowo-platformowych w historii. Jej pierwsza część wydana w 1989 roku jako jedna z pierwszych przeniosła ruchy człowieka do samej gry i od razu zaskarbiła sobie rzesze fanów na całym świecie. Kolejne części gry wraz z ostatnią trylogią, w skład której wchodzą Prince of Persia Pisaki Czasu, Dusza Wojownika oraz Dwa Trony  dodatkowo wzmocniły pozycję serii.


Prince of Persia 2008 to najnowsza odsłona tej kultowej gry komputerowej, w której po raz kolejny gracz wciela się w Księcia Persji ratującego świat przed złem. Gra ta nie jest jednak związana fabularnie z poprzednimi częściami serii Prince of Persia na PC i stanowi całkiem nowy rozdział w historii. Istotą gry jest przemieszczanie się przy pomocy akrobacji znanych z poprzednich części Prince of Persia i zbieranie magicznych kryształów niezbędnych do jej ukończenia. Tym razem głównemu bohaterowi w walce towarzyszy śliczna Elika, która używając magii jest bardzo przydatna w rozgrywce. Gra różni się także od poprzedniczek częstotliwością napotkanych przeciwników, którzy są mniej liczni, ale za to silniejsi oraz otwartością świata, które nie ogranicza drogi gracza tyko do jednej możliwości. Jak już napisaliśmy walki toczone są rzadko lecz stanowią ważny element gry, podczas nich książę również nie może zginać, a w krytycznym momencie z pomocą przychodzą magiczne umiejętności Eliki.

 Warto więc znaleźć w sieci solucję do Prince of Persia, która znacznie ułatwi rozgrywkę i pozwoli spenetrować cały wirtualny świat Persji. Warto także znaleźć różne kody do Prince of Persia, które pozwalają m.in. odblokować klasyczny widok znany z Prince of Persia: The Sands of Time lub  wyjaśniają jak innymi postaciami znanymi z różnych hitów Ubisoftu. Oczywiście wszystkie te dodatki do Prince of Persia są za darmo dostępne w sieci. Także grafika uległa znacznej zmianie przez co wymagania Prince of Persia są dużo wyższe niż w poprzednich częściach gry.  Gra wygląda teraz bardziej „obrazkowo” i przypomina trochę wirtualny komiks.

Ubisoft po raz kolejny wydał Prince of Persia po polsku co pokazuje, że firma ta bardzo poważnie traktuje polskich graczy. Sam tytuł gry nie został spolszczony, gdyż marka ta w wersji angielskiej jest już bardzo dobrze wypromowana. Nieznajomość języka angielskiego powoduje że niektórzy gracze używają błędnej pisowni Prince of Percia z czym można się dość często spotkać na różnych forach. Dla tych, którzy zakupili anglojęzyczną wersję gry niestety mam złą wiadomość, gdyż nie ma oficjalnego spolszczenie Prince of Persia i gracze chcą zagrać w polska wersję musza ją kupić w sklepie. Prince of Persia pl ukazała się na inne platformy – Prince of Persia na XBOX360 oraz Prince of  Persia na PS3, które nie różnią się praktycznie niczym od wersji na PCty.

Niestety Ubisoft nie wydał demo tej gry przez co gracze nie mają możliwości sprawdzić Prince of Persia 2008 za free i musza kupić grę w ciemno, a szkoda bo demo Prince of Persia na pewno cieszyłoby się dużym powodzeniem. Na oficjalnej stronie serii Prince of Persia do pobrania są tylko różne tapety oraz filmiki z gry, które mogą pomóc graczom w zapoznaniu się z  tą grą przed zakupem. Wszystkie te rzczy znajdują się w dziale Download na Prince of Persia Official Website. 

Jeśli lubicie gry akcji to warto zajrzeć do działu z tego typu aplikacjami na naszym serwisie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Prince of Persia

dodał: dnisty , 11.04.2011

ej tego tu nie ma

dodał: ~Desmond , 27.02.2011

Pełna wersja gry

dodał: ~żal , 03.04.2010

Niestety Ubisoft nie wydał demo tej gry przez co gracze nie mają możliwości sprawdzić Prince of Persia 2008 za free i musza kupić grę w ciemno, a szkoda bo demo Prince of Persia na pewno cieszyłoby się dużym powodzeniem. Na oficjalnej stronie serii Prince of Persia do pobrania są tylko różne tapety oraz filmiki z gry, które mogą pomóc graczom w zapoznaniu się z tą grą przed zakupem. Żal mi was nie umiecie czytać?

dodał: ~gregorij94 , 30.03.2010

to jest najnowsza czesc?? z takimi wymaganiami??

dodał: ~qwerty67 , 07.03.2010

powiedcie gdzie to pobrać plis

dodał: ~pliner123 , 23.02.2010

ja wiem gdzie pobrac i pobralem

dodał: ~pliner123 , 23.02.2010

ja wiem gdzie pobrac i pobralem

dodał: ~wkurwjony , 03.01.2010

uwielbiam prince of persia a tą część najbardziej a tu na żadnej stronie nie można jej pobrać

dodał: ~a , 11.11.2009

o zal !! hjahaahaha jakie wymagania sprzętowe !! hahahaha\naz sie posikalem ze smiechu hahaha !!

dodał: drut12345 , 08.11.2009

jak to ściągnąć powiedzcie plissssss\n

dodał: ~mati8888 , 23.10.2009

jak to pobrac

dodał: ~DjElkops , 23.10.2009

hah wiem gdzie pobrac juz mam -.-

dodał: ~kamil , 23.10.2009

jak to ściągnąć\n

dodał: fliso888 , 15.08.2009

kurde niema do pobrania !!! a lubię tą grę i inne części

dodał: rodzyn3k , 27.07.2009

to jest tylko opis do gry

dodał: dawid9826 , 27.07.2009

Dawac do pobrania !!!!!

dodał: ~qwerty , 21.07.2009

DAJCIE DO POBRANIA PPPPPPPPPPLLLLLLLLLLLLIIIIIIIISSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dodał: ~kAcPrIs , 20.07.2009

czemu nie mozna tego pobrac?