Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Prey 2

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Human Head Studios
Data dodania: 30.03.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Prey 2
W 2006 roku na rynku ukazała się gra Prey, w której gracz wcielał się w rolę człowieka wciągniętego na statek obcych. Tytuł ten zyskał sobie duże uznanie na całym świecie, jednak dopiero marzec 2011 roku przyniósł informacje o planowanej kontynuacji. Wedle tych doniesień premiera Prey 2 ma mieć miejsce w 2012 roku. Co ważne – fabuła tej części będzie powiązana z pierwszą, jedna pokierujemy innym bohaterem.

Gameplay Prey 2 przedstawi nam losy szeryfa nazwiskiem Samuels, który znajdował się na pokładzie samolotu, jaki wbił się w statek obcych. Zostaje on schwytany i przeniesiony na ponurą planetę Exodus, gdzie zostaje mu powierzona profesja łowcy nagród. Prey 2 różnić się będzie o jedynki nieliniowością fabuły. W grze wykonywać będziemy misje i przyjdzie nam eksplorować tereny dzikie, wyniszczone, a także wielkie miasta obcej rasy. Znajdą się tu misje główne, jak i poboczne, które możemy – ale nie musimy wykonywać.  Zapowiedziano, że pojawi się tu system chowania za osłonami, nadto sama broń będzie modyfikowalna.

Prey 2 wyjdzie na PC i konsole. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie tu tryb multiplayer, jednak jest to dość prawdopodobne. Jak na razie nie jest możliwy download żadnych materiałów z tej produkcji, jednak w miarę zbliżania się daty premiery Prey 2 powinno być coraz więcej materiałów z gry. Miejmy nadzieję, że będzie także demo produkcji, pozwalające przetestować ją przed ewentualnym zakupem.

Czy kontynuacja spodoba się graczom w tym samym stopniu, co i pierwowzór? Przekonamy się o tym za jakiś czas.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Prey 2