Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Prey

Kategoria: Gry akcji
Producent: Human Head Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 06.10.2009
Rozmiar: 449.02MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 268

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Prey

  • Pentium 4 2.5 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 128MB (GeForce 5800 lub lepsza),
  • 2.2 GB HDD
Opis - Prey
Prey to typowa strzelanina z widokiem z pierwszej osoby, o której po raz pierwszy świat usłyszał już w połowie lat dziewięćdziesiątych. Jednak dopiero w 2006 roku zdecydowano się na wydanie Prey na PC. Oprócz wersji na komputery osobiste, możliwa jest gra w Prey na Xbox 360. Gra ukazała się w Polsce tuż po światowej premierze, jednak nie jest możliwa gra w Prey po polsku. Brak wersji Prey pl nie przeszkadza jednak w niczym, gdyż interfejs w grze jest bardzo czytelny i nie wymaga znajomości języka angielskiego.  Dostępne jest za to demo Prey, które możecie znaleźć w naszym serwisie. Download Prey w wersji demonstracyjnej pozwala na rozegranie misji zarówno w kampanii dla pojedynczego gracza, jak i w trybie multiplayer, które są określone limitem czasowym. Prey do pobrania z naszej strony pozwala na godzinną rozgrywkę bez potrzeby zakupu gry, tak więc rozgrywka w taką wersję Prey jest za free.

W Prey wcielamy się w postać ucywilizowanego Indianina, który zostaje porwany przez obcych. Gra działa w oparciu o silnik graficzny użyty w Doom 3, dlatego wymagania Prey są całkiem wysokie. Aby zagrać w Prey potrzebna jest Vista albo jakiś inny system operacyjny. Najważniejszymi cechami, które wyróżniają ten tytuł spośród innych strzelanek jest system interakcji z otoczeniem. W grze mamy możliwość np. skorzystać z toalety, odkręcić kran, włączyć TV, a nawet zagrać w klon Pac-Mana w salonie gier. Wszystko to wpływa na realizm rozgrywki. Warto obejrzeć trailer z Prey, który zdradza więcej szczegółów odnośnie gry. Gameplay z Prey wyraźnie pokazuje na czym polega rozgrywka i jak działa wspomniana interakcja. Tego typu dodatki do Prey oczywiście możecie znaleźć na naszej stronie, podobnie jak patch do Prey, który uaktualnia grę do najnowszej wersji. Prey patch jest za darmo dostępny, dlatego warto z niego skorzystać. Pobierz Prey w wersji demonstracyjnej i spróbuj pokonać hordy obcych. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Prey