Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Postal 2

Kategoria: Gry akcji
Producent: Running With Scissors
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.02.2010
Rozmiar: 122 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 14260

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Postal 2

Pentium III 733MHz, 128MB RAM, karta graficzna 32MB
Opis - Postal 2
Postal 2 game to wyjątkowo brutalna i budząca kontrowersje strzelanka FPP, której dystrybucji zakazano w wielu krajach. W związku z tym, podobnie jak pozostałe gry z serii, Postal 2 skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich graczy. Mimo wszystko, od momentu jej wydania wyszło wiele bardziej krwawych i przerażających gier, które przecisnęły się przez czujne ręce cenzorów. Pomimo licznych kontrowersji (a może częściowo dzięki nim) seria zdobyła sobie dużą popularność, wyprodukowano też na jej podstawie film.

Rozgrywka polega tu, podobnie jak w pierwszej części, na mordowaniu bez skrupułów przeciwników, czyli wszystkich napotkanych istot. Zmienił się za to widok z TPP na FPP, przez co krwawa walka wydaje się tym bardziej realistyczna. Postal 2 na PC wykorzystuje popularny Unreal Graphics Engine. Przechodzenie kolejnych dwudziestu leveli zależy od liczby ofiar – jednym słowem, musimy się postarać i gorliwie używać dostępnego arsenału. Seria doczekała się licznych porównań z opartymi miejscami na podobnych zasadach grami Grand Theft Auto. Ukazało się Postal 2 demo, które możemy za darmo pobrać z naszej z sieci – zarówno z naszej strony, jak i przez wyszukiwanie postal 2 download, postal 2 free download itp. Jeśli więc grałeś w Postal 1, a nie znasz jeszcze Postal 2 – pobierz koniecznie demówke z naszej strony.

W Postal 2 pl, tak jak w pierwszej części, wcielasz się w rolę sadystycznego mordercy (Postal Dude) strzelającego do wszystkiego, co się jeszcze rusza. Masz tu do wyboru wiele  rodzajów broni, za pomocą których możesz przeprowadzać rzeź – są to różne typy broni palnej, a także znane z pierwszej części zabawki, takie jak granaty, wyrzutnia rakiet, miotacz ognia, czy granatnik napalmowy, a także kilka nowych niespodzianek, w tym i broń biała (choćby widoczny na filmikach miecz). Od wyboru broni zależy to, jaki los spotka ciała ofiar – trzeba dodać, że twórcy gry ze studia Running With Scissors zadbali tu o realizm rozgrywki. Nasz bohater może się ratować apteczkami i kamizelkami z kevlaru. Dodatkowo udostępniono graczom Postal 2 za free zestaw narzędzi pozwalający na wprowadzanie indywidualnych zmian w grze (można też ściągnąć do Postal 2 mody stworzone przez innych graczy – szukaj postal 2 mod – a także mapy, które możemy znaleźć wpisując w przeglądarce postal 2 maps).

Szczegóły pokazuje prezentujący grę Postal 2 trailer dostępny w sieci oraz film z gameplayem z Postal II na naszej stronie. Jeśli chcesz zobaczyć grę Postal 2, pobierz już teraz screeny z naszej strony lub szukaj w sieci Postal 2 gameplay download oraz Postal 2 demo download.

Gra została przeniesiona na inne platformy (ukazały się wersje Postal 2 linux i Postal 2 mac). Za porty odpowiedzialny jest Ryan C. Gordon, były pracownik Loki Software, który ma na swoim koncie pracę nad portami Quake III Arena, Shadow Warrior, czy Duke Nukem 3D. W sieci dostępne jest tłumaczące angielską wersję Postal 2 spolszczenie, które nie będzie jednak potrzebne tym, którzy zakupili polską wersję gry. Wymagania Postal 2 na Windows to Pentium III 733MHz, 128MB RAM oraz karta graficzna 32MB (Postal 2 vista powinien dać się uruchomić, chociaż niektórzy gracze zgłaszali problemy z odpaleniem gry – pamiętaj, by ściągnąć najnowszy patch z pobierz.pl lub ze strony producenta!).

W Postal 2 dostępne są kody, których możemy użyć w trakcie rozgrywki wywołując okno konsoli (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 cheats). Najbardziej popularny Postal 2 cheat to oczywiście tryb godmode - szczegóły w „dodatkach” na naszej stronie. Demo gry Postal 2 jest do pobrania poprzez link pod tekstem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Postal 2

dodał: ~zadowolony , 05.07.2012

Mam tą gre od kilku lat, przechodziłem ją kilka dobrych razy. Jest naprawdę zayebi***.

dodał: ~postal dude , 19.06.2012

jęczycie za pełną wersją a na youtube są filmy jak to pobrać w całości.nie zawsze to się uda bo np megaupload nie działa ale da sie chyba pobrać z rapidshare

dodał: ~smigul , 16.06.2012

jeszcze niegralem ale widok bardzo fajny 10\\10

dodał: ~bebek , 09.10.2010

dobre\n

dodał: ~postal , 10.08.2010

Nie zawsze dostajemy tego czego byśmy chcieli.\n\nPS. Też bym chciał. :)

dodał: ~kurde , 06.06.2010

demoo ja hce połną