Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Postal

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Running With Scissors
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 08.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Postal

Komputer PC z procesorem Pentium
Opis - Postal
Postal to wyjątkowo brutalna i budząca kontrowersje strzelanka TPP, której dystrybucji zakazano w wielu krajach (możliwe, że tego rodzaju wątpliwości zaowocowały brakiem wersji Postal pl). W związku z tym gra skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich graczy. Mimo wszystko, od momentu jej wydania wyszło wiele bardziej krwawych i przerażających gier, które przecisnęły się przez czujne ręce cenzorów. Rozgrywka polega tu na mordowaniu bez skrupułów przeciwników, czyli wszystkich napotkanych istot. Przechodzenie kolejnych z szesnastu leveli zależy od liczby ofiar – jednym słowem, musimy się postarać i gorliwie używać dostępnego arsenału. Ukazało się demo gry, które możemy za darmo pobrać z sieci (niestety nie ma Postal pl, nie ukazało się też do pierwszej części Postal żadne spolszczenie).

Wcielasz się w rolę sadystycznego mordercy (Postal Dude) strzelającego do wszystkiego, co się jeszcze rusza. W Postal zasada free play sprawia, że sam wybierasz styl rozgrywki. Masz do wyboru wiele rodzajów broni, za pomocą których możesz przeprowadzać rzeź – są to różne rodzaje broni palnej, a także m.in. granaty, koktajle Mołotowa, wyrzutnia rakiet, a wreszcie miotacz ognia i granatnik napalmowy. Od wyboru broni zależy to, jaki los spotka ciała ofiar – trzeba dodać, że twórcy gry ze studia Running With Scissors zadbali tu o realizm rozgrywki. Nasz bohater może się ratować w Postal free apteczkami i kamizelkami z kevlaru. Szczegóły pokazuje prezentujący grę Postal trailer dostępny w sieci oraz film z gameplayem na naszej stronie. Jeśli chcesz zobaczyć grę Postal, pobierz już teraz screeny lub trailer z naszej strony lub szukaj w sieci Postal gameplay download.

Gra ukazała się wraz z zawierającym 4 levele dodatkiem jako Postal Plus i została przeniesiona na inne platformy (wyszły Postal linux i Postal mac). Postal linux wydało Loki Software, odpowiedzialne za porty takich gier, jak Civilization: Call to Power, Quake III Arena, czy Unreal Tournament.
Jak na stare dobre gry przystało, istnieją w Postal kody, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując hasło Postal cheats). Najbardziej popularny Postal cheat to oczywiście tryb godmode – kod: iamsolame). Szczegóły w „dodatkach” na naszej stronie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Postal

dodał: ~michal994 , 30.07.2016

fajna gra\\n

dodał: ~michal994 , 30.07.2016

fajna gra\\n

dodał: ~ja , 17.01.2016

nie da sie pobrać

dodał: ~klara , 05.12.2015

klara

dodał: ~kuker , 31.10.2015

fajna\n

dodał: ~krysia marysia , 31.07.2014

super :)

dodał: ~aart , 07.11.2013

fajowe

dodał: ~ToSeJa , 14.07.2013

Bardzo fajne

dodał: Postaldude , 26.04.2011

O ta gra opowiada o mnie;D

dodał: ~SS , 06.11.2010

POSTAL 1 TO GRA FAJNA